Шановний пане Ярославе!

Дозвольте від усього серця привітати Вас з Ювілеєм!

У цей святковий день висловлюємо щире захоплення Вами, як справжнім професіоналом своєї справи та багатогранною особистістю.

Ваша наполеглива та професійна праця, організованість, відповідальність, професіоналізм були гідно оцінені під час різних посадах на службі в органах внутрішніх справ та податкової міліції ДПА України, а згодом - Ви стали заступником завідувача секретаріату Комітету Верховної Ради України з питань боротьби з корупцією і організованою злочинністю, ще раз підкреслює Ваш високий професіоналізм як науковця та справжнього фахівця своєї справи.

Ваша кропітка та наполеглива праця, висока організованість і відповідальність та неоціненний професіоналізм керівника оцінені по достоїнству і зараз Ви очолюєте Секретаріат Конконституційного суду України. 

Не лишилася поза Вашою увагою і наукова діяльність, де Ви також досягли значних здобутків на науковій ниві, захистивши дисертацію на здобуття наукового ступеня кандидата юридичних наук, та опубліковавши численні наукові праці. Ви посіли гідне місце серед науковців сучасної України і підтвердженням цього є присвоєне почесне звання – Заслужений юрист України.

Ваш яскравий успішний життєвий шлях, високі професійні досягнення принесли Вам глибоку повагу і честь, за що були нагороджені Почесною грамотою Кабінету Міністрів України і Грамотою Верховної Ради України.

Притаманні Вам наполегливість, щира людяність, порядність, відкритість є саме тими достойними рисами, які є міцною запорукою Вашого успішного та щасливого майбутнього.

Шановний пане Ярославе!

Від щирого серця бажаємо, щоб Ваша життєва чаша була наповнена щастям, здоров’ям і любов’ю. Нехай разом з Вами по життю завжди йде натхнення та вдача! А від усіх життєвих негараздів захищає тепло та затишок родинної оселі.

З повагою,

за дорученням колективу,

ректор Донецького юридичного інституту МВС України

професор Віктор Бесчастний

Real time web analytics, Heat map tracking