Шановний Файзалі Рахмоналі!

У 1993 році Ви розпочали свій практичний досвід роботи на посадах слідчого Слідчого відділу ОВС района Хамадоні, старшого оперуповноваженого ОВС району Хамадоні, а згодом стали впроваджувати його у процесі підготовки майбутніх правоохоронців на посаді викладача кафедри оперативно-розшукової діяльності Академії МВС Республіки Таджикистан. Після успішного захисту дисертаційного дослідження Ви обіймали посади начальника кафедри оперативно-розшукової діяльності факультету №2, першого заступника начальника Академії МВС Республіки Таджикистан, начальника міліцейського Коледжу Міністерства внутрішніх справ Республіки Таджикистан, а з січні 2015 року – Ви начальник Академії МВС Республіки Таджикистан.

У травні 2008 році між Донецьким юридичним інститутом МВС України та Академією МВС Республіки Таджикистан було укладено Договір про співробітництво. Позитивними результатами співпраці між нашими закладами вищої освіти зі специфічними умовами навчання є обмін навчальною та науковою літературою, публікація наукових статей у спеціалізованих виданнях, участь представників у міжнародних наукових форумах, які проводяться у вишах.

Нехай і надалі Ваші професійні знання і досвід сприяють подальшому розвитку співпраці Академії МВС Республіки Таджикистан з Донецьким юридичним інститутом МВС України.

Шановний Файзалі Рахмоналі!

У цей урочистий день, маю честь від колективу Донецького юридичного інституту МВС України та себе особисто привітати Вас з 45-річним Ювілеєм!!!

Бажаємо Вам міцного здоров’я, щастя, благополуччя, оптимізму, невичерпної енергії та нових творчих успіхів. Зичимо Вам невпинного руху вперед, нехай у всіх починаннях Вас супроводжують розуміння і підтримка з боку колег та однодумців, а професійна діяльність буде сповнена задоволення і творчими перемогами. Бажаємо також, щоб Ваше життя було світлим і радісним, як цей святковий день, а дружні вітання додали життєвої наснаги у скарбничку Вашої душі.

Ми завжди ради нашим зустрічам та чекаємо Вас у Донецькому юридичному інституті МВС України, який здійснює свою освітню та наукову діяльність у місті Кривий Ріг Дніпропетровської області та місті Маріуполь Донецької області.

З повагою,

за дорученням колективу,

ректор Донецького юридичного інституту МВС України,

професор Віктор Миколайович Бесчастний

Real time web analytics, Heat map tracking