Шановна Ліно Володимирівно!

Сердечно вітаємо Вас з Днем народження!

Дозвольте від усього серця колективу Донецького юридичного інституту привітати Вас з Днем народження!

Ваша енергійність та оптимізм, упевненість в собі і своїх силах, високі моральні принципи – є саме тими достойними рисами, які стануть запорукою Вашого успішного та щасливого майбутнього.

Ми щиро цінуємо Ваc за багаторічну плідну співпрацю та підтримку. І зараз, коли Ви є першим секретарем Національної спілки журналістів, Ваша підтримка і допомога нашому навчальному закладу залишається безцінною. Ми щиро шануємо Ваш яскравий талант журналіста, Вашe кропітну, наполегливу працю завжди цікаво та пізнавально читати у високопрофесійних репортажах та статтях в провідних рейтингових друкованих засобах масової інформації нашої держави. Сподіваємося і на подальшу плідний плідну співпрацю з Донецьким юридичним інститутом МВС України, як вишем-переселенцем. Глибоку повагу викликає Ваша чітка патріотична громадянська позиція в такі складні для народу та держави часи.

Журналістський талант лише одна із граней Вашої яскравої особистості, яка має прекрасну особливість – гуртувати біля себе людей, зігрівати їх теплом своєї душі та надихати на добрі справи. Як творча та ініціативна людина, знаний майстер слова та досвідчений журналіст, Ви завжди об’єднуєте навколо себе однодумців, надихаєте усіх, хто є поруч, оптимістичніше сприймати життя.

Шановна Ліно Володимирівно!

Від щирого серця бажаємо, щоб Ваша життєва чаша була наповнена щастям, здоров’ям і любов’ю. Нехай разом з Вами по життю завжди йде натхнення та вдача! А від усіх життєвих негараздів захищає тепло та затишок родинної оселі. Бажаємо Вам енергії, наснаги, благополуччя. Хай кожен день повниться веселим і милим відчуттям, гарним настроєм, душевними зустрічами і плідною працею!

З повагою,
за дорученням колективу
,
ректор Донецького юридичного інституту МВС України
професор Віктор Бесчастни
й

Real time web analytics, Heat map tracking