Шановний Геннадій Олексійович!

Дозвольте від усього дружнього колективу Донецького юридичного інституту привітати Вас з Днем народження!

Тільки сміливий обирає дисципліну, волю, здатність до аналізу, саме ці якості як умова краще розкривають Ваш твердий характер, відповідальність та впевненість у своїх силах.

Ви не тільки втілюєте у собі якості найбільш видатних людей сучасності,але й подаєте належний приклад майбутнім правоохоронцям. Ваш яскравий життєвий і трудовий шлях визиває повагу й захоплення, та є гідним для наслідування. Ви зробили вагомий внесок у розбудову правової держави, забезпеченні захисту конституційних прав і свобод громадян, зо що були нагороджені державною нагородою до Дню юриста, що ще раз підкреслює Ваш високий професіоналізм справжнього фахівця своєї справи. Цілеспрямованість, відданість справі, компетентність і почуття обов’язку – це ті риси Вашого характеру, які є запорукою щирої поваги колег та друзів. А Ваш досвід – це найкращий помічник на впевненому шляху вперед до нових звершень. Ви мудрий, компетентний, відповідальний професіонал, що викликає повагу та вдячність у всіх, кому довелося співпрацювати з Вами

Шановний Геннадій Олексійович!

Від щирого серця бажаємо, щоб Ваша життєва чаша була наповнена щастям, здоров’ям і любов’ю. Нехай разом з Вами по життю завжди йде натхнення та вдача! А від усіх життєвих негараздів захищає тепло та затишок родинної оселі.

З повагою,
за дорученням колективу
,
ректор Донецького юридичного інституту МВС України
професор Віктор Бесчастни
й

Real time web analytics, Heat map tracking