Донецький юридичний інститут МВС України
Головна сторінка
Статистика відвідувань


75%Ukraine Ukraine
5%Kuwait Kuwait
3.4%United States United States
2.9%United Kingdom United Kingdom
2.6%Russian Federation Russian Federation
2.3%Italy Italy
1.5%Poland Poland
1.4%France France
0.9%Germany Germany
0.7%Turkey Turkey

Сьогодні: 7
Вчора: 612
Цього тижня: 2387
Минулого тижня: 3725
Цього місяця: 10723
Минулого місяця: 14059
Всього: 1219271


ПРЕС-ОГЛЯД урочистих заходів з нагоди складання першокурсниками Донецького юридичного інституту Присяги працівника Національної поліції у м. Кривому Розі
Про інститут - Новини

11 жовтня 2017 року, у місті Кривий Ріг біля пам’ятника Тарасу Шевченку, що знаходиться в центрі міста, на проспекті Поштовий, першокурсники Донецького юридичного інституту, в урочистій обстановці склали Присягу працівника Національної поліції України. Це воістину знакова подія у їхньому житті, яка не залишися без уваги як керівництва міста, так і засобів масової інформації. З цього дня, після жорсткого відбору і попередньої табірної підготовки, курсанти розпочинають службу в лавах Національної поліції України, а з нею святий обов’язок – дотримуватися Конституції та Законів України, втілювати їх у життя, поважати та охороняти права і свободи людини, честь держави, з гідністю нести високе звання поліцейського та сумлінно виконувати свої службові обов’язки.

Особливо приємно, що представники засобів масової інформації постійно беруть участь в урочистостях Донецького юридичного інституту МВС України, висвітлюють заходи, знакові події та здобутки навчального закладу, що, без сумніву, є його популяризацією на теренах Дніпропетровщини та Криворіжжя.

Пропонуємо Вашій увазі прес-огляд урочистого заходу.

Детальніше...
 
На сайті ГУ НП в Донецькій області опубліковано статтю про Присягу курсантів Донецького юридичного інституту МВС України у м. Маріуполі
Про інститут - Новини

Співпраця та дружні стосунки з практичними підрозділами Національної поліції завжди знаходили місце у Донецькому юридичному інституті МВС України, адже ні продуктивні будні, ні знакові події та урочисті заходи нашого вишу не проходять без їхньої уваги.

У м. Маріуполі, напередодні Дня захисника України, першокурсники Донецького юридичного інституту, в урочистій обстановці склали Присягу працівника Національної поліції України.

В урочистостях прийняли участь Маріупольський міський голова Вадим Бойченко, директор Департаменту з питань цивільного захисту, мобілізаційної та оборонної роботи Донецької обласної державної адміністрації Валерій Кобижча, настоятель храму Святого Петра Могили, Протоієрей Української православної церкви Київського патріархату о. Уар, заступник начальника ГУНП в Донецькій області, начальник слідчого управління, полковник поліції Сергій Беседа, заступник командира оперативно-тактичного управління «Маріуполь» Григорій Токар, військовий комісар Донецького обласного військового комісаріату полковник Олександр Сергєєв, представники Маріупольської міської ради, керівництво ГУНП в Донецькій області, представники правоохоронних органів, керівники підприємств м. Маріуполя, представники загальноосвітніх закладів, батьки курсантів та призовників та представники ЗМІ.

Детальніше...
 
Про інститут - Новини
Координаційний центр профорієнтаційної роботи інституту

Координаційний центр профорієнтаційної роботи інституту повідомляє

Координаційний центр профорієнтаційної роботи інституту

 

З метою проведення профорієнтаційних заходів курсанти ДЮІ відвідали школи міста Кривого Рогу

 

Детальніше...
 
Офіційні сторінки ДЮІ у соціальних мережах
facebook twitter
youtube instagram
Напиши листа ректорові
Пошта ректора
Електронна скринька довіри
Нашi контакти:

м. Кривий Ріг,
вул. Степана Тільги, 21
вул. Співдружності, 92а

Телефони:
067 914 74 54
067 318 80 76
099 956 31 08

м.Маріуполь,
просп.Будівельників, 145

Телефони:
050 035 05 53
096 032 70 72

Електрона пошта:

postmaster@dli.donetsk.ua

Вiдвiдувачу
Для викладачівКорисні посилання
JoomlaWatch 1.2.12 - Joomla Monitor and Live Stats by Matej Koval