Донецький юридичний інститут МВС України
Головна сторінка Всі новини Координаційний центр профорієнтаційної роботи інституту повідомляє: З метою проведення профорієнтаційних заходів курсанти ДЮІ відвідали школи міста Кривого Рогу
Новини за календарем
2018
Лютий
Пн295121926
Вт306132027
Ср317142128
Чт1815221
Пт2916232
Сб31017243
НД41118254
Про інститут
Статистика відвідувань


75.1%Ukraine Ukraine
5.1%Kuwait Kuwait
3.3%United States United States
2.9%United Kingdom United Kingdom
2.6%Russian Federation Russian Federation
2.3%Italy Italy
1.5%Poland Poland
1.3%France France
0.9%Germany Germany
0.7%Turkey Turkey

Сьогодні: 22
Вчора: 581
Цього тижня: 2845
Минулого тижня: 3667
Цього місяця: 12127
Минулого місяця: 11752
Всього: 1205892


Координаційний центр профорієнтаційної роботи інституту

Координаційний центр профорієнтаційної роботи інституту повідомляє

Координаційний центр профорієнтаційної роботи інституту

 

З метою проведення профорієнтаційних заходів курсанти ДЮІ відвідали школи міста Кривого Рогу

 

Вибір професії сьогодні все міцніше пов’язується з таким поняттям, як «профорієнтація». Саме профорієнтація має ставити знак рівності між життєвими прагненнями молоді й суспільними потребами в трудових ресурсах на ринку праці.

Профорієнтаційні заходи стимулюють пошук найефективніших засобів підвищення свого профорієнтаційно-кваліфікаційного рівня, розвиток соціально-економічної ініціативи, інтелектуальної та трудової незалежності.

Головною метою профорієнтаційної роботи Донецького юридичного інституту є пропаганда вишу-переселенця як вищого навчального закладу, який здійснює підготовку висококваліфікованих захисників права і законності для всієї України. Об’єктом профорієнтаційної роботи вишу є молодь, яка навчається в загальноосвітніх навчальних закладах, ліцеях, гімназіях, ВНЗ І-ІІ рівня акредитації.

У зв’язку з цим, на минулому тижні, керівництво факультету підготовки фахівців для підрозділів Національної поліції разом з курсантами 2 курсу провели першу в цьому році профорієнтаційну роботу серед учнів загальноосвітніх шкіл міста Кривого Рогу.

Під час бесіди зі школярами курсанти залюбки розповіли інформацію про умови вступу на навчання до інституту, про спеціальності, які пропонує опанувати виш-переселенець у своїх стінах. Але особливу зацікавленість майбутніх абітурієнтів викликала інформація про підготовку офіцерів Національної поліції, переваги та перспективи навчання, умови проживання, активне дозвілля, а також працевлаштування випускників та їх можливості подальшого навчання в магістратурі та аспірантурі. І незважаючи на те, що до вступної кампанії ще досить багато часу, але над вибором майбутньої професії замислилися не тільки 11-класники, а й учні 9-10 класів.

Загалом, зустрічі зі школярами видалися теплими, приємними і позитивними, презентація вишу пройшла в режимі дружньої співпраці між факультетом та керівництвом шкіл.

Координаційний центр профорієнтаційної роботи інституту повідомляє: З метою проведення профорієнтаційних заходів курсанти ДЮІ відвідали школи міста Кривого Рогу 5 Координаційний центр профорієнтаційної роботи інституту повідомляє: З метою проведення профорієнтаційних заходів курсанти ДЮІ відвідали школи міста Кривого Рогу 2
Координаційний центр профорієнтаційної роботи інституту повідомляє: З метою проведення профорієнтаційних заходів курсанти ДЮІ відвідали школи міста Кривого Рогу 3 Координаційний центр профорієнтаційної роботи інституту повідомляє: З метою проведення профорієнтаційних заходів курсанти ДЮІ відвідали школи міста Кривого Рогу 4
Координаційний центр профорієнтаційної роботи інституту повідомляє: З метою проведення профорієнтаційних заходів курсанти ДЮІ відвідали школи міста Кривого Рогу 1 Координаційний центр профорієнтаційної роботи інституту повідомляє: З метою проведення профорієнтаційних заходів курсанти ДЮІ відвідали школи міста Кривого Рогу 6

Факультет підготовки фахівців

для підрозділів Національної поліції

 
Офіційні сторінки ДЮІ у соціальних мережах
facebook twitter
youtube instagram
Оберіть мову сайту:
Напиши листа ректорові
Пошта ректора
Електронна скринька довіри
Нашi контакти:

Адреси:
м. Кривий Ріг,
вул. Степана Тільги, 21
вул. Співдружності, 92а

м.Маріуполь, просп.Будівельників, 145

Телефони:
067 914 74 54
067 318 80 76
099 956 31 08

Електрона пошта:
postmaster@dli.donetsk.ua

Вiдвiдувачу
Для викладачівКорисні посилання
JoomlaWatch 1.2.12 - Joomla Monitor and Live Stats by Matej Koval