Донецький юридичний інститут МВС України
Головна сторінка Всі новини Успіхи збірної команди Донецького юридичного інституту на змаганнях ФСТ «Динамо» Дніпропетровської області з настільного тенісу

Всього: 1182017

21 грудня 2017 року, згідно плану-календаря проведення чемпіонатів ГО «Дніпропетровська обласна організація ФСТ «Динамо» України» за програмою комплексних змагань «Динаміада-2017» серед збірних команд об’єднаних колективів фізичної культури і спорту, правоохоронних органів та рятувальних служб Дніпропетровської області, на базі СК «TENNIS CLUB DNEPR» в м. Дніпрі відбувся турнір з настільного тенісу присвячений новорічним та різдвяним святам.

Серед 15 команд силовиків у змаганнях взяла участь і збірна команда Донецького юридичного інституту, у складі якої виступали фахівець відділу організації служби майор поліції Резниченко Костянтин та курсант 203/16-го навчального взводу факультету підготовки фахівців для підрозділів Національної поліції України рядовий поліції Чалих Олександр.

Наші спортсмени продемонстрували високу спортивну майстерність та за підсумками змагань посіли високе третє загальнокомандне місце.

Крім того завдяки блискучій техніці та жаги до перемоги майор поліції Резниченко Костянтин став бронзовим призером змагань в особистому заліку.

Олександр Чалий також продемонстрував чудову гру та посів в особистій першості високе восьме місце, яке у підсумку допомогло нашій команді стати призером у загальнокомандному заліку.

Після змагань Резниченка Костянтина було нагороджено бронзовою медаллю, а команду Донецького юридичного інституту кубком за третє місце.

Збірна команда Донецького юридичного інституту з настільного тенісу щиро дякує ректорові інституту професору Бесчастному Віктору Миколайовичу за допомогу та підтримку під час підготовки та відрядження на змагання і обіцяє порадувати своїм новими здобутками та перемогами у наступному 2018 році.

Кафедра спеціальних дисциплін та фізичного виховання факультету підготовки фахівців для підрозділів Національної поліції України