Шановний пане Андрію!

Дозвольте від усього дружнього колективу Донецького юридичного інституту привітати Вас з Днем народження!

Ваша принциповість, виваженість, добропорядність, працелюбність, гострий розум, вміння тримати удари долі забезпечили Вам блискучу кар’єру. Ваша наполеглива та професійна праця, організованість, відповідальність, професіоналізм були гідно оцінені під час керівництва на  посадах правоохоронних органів. Особливої уваги заслуговує Ваш науковий доробок, адже Ви є автором багатьох наукових праць. Крім того, Ви зробили вагомий внесок у вітчизняну науку, посівши гідне місце серед науковців сучасної України.

Безумовно Ваш яскравий життєвий і трудовий шлях визиває повагу й захоплення. Ви мудрий, компетентний, відповідальний професіонал, що викликає повагу та вдячність у всіх, кому довелося співпрацювати з Вами. Весь Ваш життєвий шлях є прикладом сумлінного та високопрофесійного відношення до своїх громадянських і службових обов'язків.

Шановний пане Андрію!

Бажаємо Вам якомога довше залишатись таким, яким ми Вас знаємо і цінуємо: сміливим і справедливим керівником, спроможним радіти досягненням інших, а також - різносторонньою особистістю - Людиною, в чиєму серці знаходиться місце і для родини, і для роботи, і для друзів. Нехай Ваша багатогранність, життєва енергія, досвідченість стануть гарантією високих досягнень у професійній діяльності, а кожну розпочату справу буде вдало завершено.

З повагою,
за дорученням колективу
,
ректор Донецького юридичного інституту МВС України
професор Віктор Бесчастни
й

Real time web analytics, Heat map tracking