Шановний пане Олександре!  

Прийміть щирі вітання в день Вашого народження від колективу Донецького юридичного інституту МВС України!

Ви не тільки втілюєте у собі якості найбільш видатних людей сучасності,але й подаєте належний приклад майбутнім правоохоронцям. Глибоко шануємо та поважаємо Ваш багатий трудовий шлях та неоціненний життєвий досвід, який розпочався ще у 1957році на посадах-слідчого,старшого уповноваженого, начальника відділу боротьби з розкраданням соціалістичної власності. Ваша невгамовна енергія цілеспрямованість, дозволяє вирішувати відповідальні завдання, які мають величезне значення для України. Під Вашим керівництвом активно з честю і гідністю виконували свій обов'язок в найтрагічніші дні, безстрашно протистояли хаосу і беззаконню бійці. Виконуючи вимоги боргу, Ви виступаєте, як носій певних моральних обов'язків, який усвідомлює і реалізує їх в своїй діяльності.

Ваш вольовий шлях та неоціненний життєвий досвід шлях визиває повагу й захоплення, та є гідним для наслідування. Ви зробили вагомий внесок у розвиток кримінологічної науки Ваша діяльність спецпідрозділів закріплена законом, прийнято один із найважливіших для України нормативно-правових актів – Закон України «Про організаційно-правові основи боротьби з організованою злочинністю».

Не осталося і без уваги Ваша наукова діяльність-захист дисертації на тему «Речові докази в досудових стадіях кримінального процесу», опублікувавши більше 100 наукових праць в тому числі монографії, підручники та навчальні посібники.  Дійсний член Української Академії наук, що є проявом визнання як видатного юриста. Притаманні Вам доброта, небайдужість до своєї справи, гідно та почесно були визначені званням «Заслужений юрист України», нагородженні багатьма медалями та відомчими відзнаками.

Ваша  працелюбність, мудрість, рішучість та вольовитість, але в той же час відкритість та людяність воістину вражає. Від усієї душі бажаємо Вам міцного здоров’я, сімейної злагоди, оптимізму та нових перемог!

Шановний пане Олександре!

Щиро бажаємо Вам міцного здоров`я на довгі роки, добробуту та життєвих гараздів, здійснення мрій та прихильності долі. Нехай поруч з Вами завжди будуть близькі та рідні люди, тепло спілкування з якими буде запорукою гарного настрою. Миру та злагоди на нашій землі!

З повагою,
за дорученням колективу
,
ректор Донецького юридичного інституту МВС України
професор Віктор Бесчастни
й

Real time web analytics, Heat map tracking