Шановний пане Сергію!

Дозвольте від усього серця привітати Вас з Ювілеєм!

Глибоко вдячні Вам за ті роки, які Ви присвятили освіті у нашому виші, та цінує Ваш внесок у життя для наслідування поколінь курсантів та студентів. Впродовж багатьох років Ви на високому рівні здійснюєте підготовку правоохоронців рідної держави, передаючи свій безцінний практичний досвід.

Ви – людина, яка вміло поєднує у своїй професійній діяльності талант, волю та силу. Ви дуже талановитий керівник, до того ж чудова людина і порадник. Завдяки Вашій наполегливі праці, чудовим організаторським здібностям та майстерності керівника, за короткий час Ви зуміли досягти помітних позитивних зрушень в діяльності вишу-переселенця на рідній Донецькій землі. Особливо приємним є те, що у скрутний для нашого вишу час Ви продовжуєте самовіддано працювати в стінах Донецького юридичного інституту, підвищуючи його навчальний та науковий потенціал.

Ваша невичерпна енергія додають ще більшої зацікавленості Вами як всебічно-розвиненою особистістю, що користується великою повагою та авторитетом серед колег, співробітників, студентів, слухачів, курсантів, випускників Донецького юридичного інституту.

Без сумніву Ваш яскравий життєвий і трудовий шлях є справжнім взірцем для оточуючих. Ми цінуємо Ваш внесок в історію успіхів нашого Донецького юридичного інституту МВС України як сумлінного, дисциплінованого, високопрофесійного працівника та педагога.

Прийміть слова подяки за Ваш високий професіоналізм, цілеспрямованість і активну життєву позицію.

Шановний пане Сергію!

Бажаємо Вам міцного здоров’я, щастя, життєвого оптимізму та благополуччя, невтомності, нових здобутків у повсякденній відповідальній діяльності та успішного здійснення всіх професійних та особистих задумів. Хай збуваються всі мрії, щоб кожен день приносив багато приємних несподіванок, щоб Вас оточували тільки добрі і потрібні люди! Нехай завжди зігріває Вас тепло людської подяки за добрі справи, зроблені в ім’я процвітання і розквіту рідної України!

З повагою,
за дорученням колективу
,
ректор Донецького юридичного інституту МВС України
професор Віктор Бесчастни
й

Real time web analytics, Heat map tracking