Донецький юридичний інститут МВС України
Головна сторінка
Офіційні сторінки ДЮІ у соціальних мережах
facebook twitter
youtube instagram
Статистика відвідувань


74.5%Ukraine Ukraine
4.7%Kuwait Kuwait
3.5%United States United States
3%United Kingdom United Kingdom
2.6%Russian Federation Russian Federation
2.2%Italy Italy
2%France France
1.5%Poland Poland
0.9%Germany Germany
0.7%Turkey Turkey

Сьогодні: 42
Вчора: 295
Цього тижня: 42
Минулого тижня: 2596
Цього місяця: 8321
Минулого місяця: 13731
Всього: 1327442


Вітаємо національного менеджера програм з питань правової реформи, координатора проектів ОБСЄ в Україні Віталія Олександровича Гецелюка з Днем народження!
Про інститут - Новини

Шановний Віталію Олександровичу!

Дозвольте від усього серця привітати Вас з Днем народження!

Зі шкільної лави, навчаючись в ліцеї в класі з поглибленим вивченням історії та права, Ви мріяли опанувати професію юриста. Закінчивши в 2002 році слідчо-криміналістичний факультет Луганської академії внутрішніх справ (згодом –  Луганський державний університет внутрішніх справ) твердо вирішили присвятити своє життя науці, підтвердженням чого є успішний захист дисертаційного дослідження на здобуття вченого звання кандидата юридичних наук. Коло Ваших основних наукових інтересів складають питання принципів кримінального права та криміналізації суспільно небезпечних діянь. Ви є автором близька двадцяти наукових публікацій, серед яких дві монографії (одна з них відзначена дипломом Президії Національної академії наук України), навчальні посібники та наукові статті, є лауреатом дипломом Фонду Академіка права В.В. Сташиса.

Детальніше...
 
Вітаємо начальника Головного управління Національної поліції в Луганській області, полковника поліції Сергія Павловича Колесника з Днем народження!
Про інститут - Новини

Шановний Сергію Павловичу!

Ви обрали не легку, але таку почесну місію – стали на шлях служіння українському народові. Відданість службі в Національній поліції України – є покликання для шляхетних, чесних, порядних людей. Дозвольте висловити Вам слова вдячності за мудрість, мужність, самовідданість, вірність присязі, відповідальність при виконанні службових обов’язків в надзвичайно складних умовах на лінії розмежування.

Детальніше...
 
Вітаємо Маріупольського міського голову Бойченка Вадима Сергійовича з Днем народження!
Про інститут - Новини

Шановний Вадиме Сергійовичу!

Дозвольте від усього серця привітати Вас з Днем народження!

У цей святковий день висловлюємо щире захоплення Вами як багатогранною особистістю, як Головою Наглядової ради Донецького юридичного інституту МВС. Завдяки Вашому вмілому керівництву робота колегіального органу, у цей скрутний для вишу-переселенця час, не лише зберегла славні традиції навчального закладу, а й значно примножила їх.

Детальніше...
 
Вітаємо доцента кафедри кримінально-правових дисциплін та судових експертиз Донецького юридичного інституту, кандидата юридичних наук Наталю Олександрівну Коміссарову з Днем народження!
Про інститут - Новини

Шановна Наталю Олександрівно!

Дозвольте від усього серця привітати Вас з Днем народження!

Ваша доля тісно та нерозривно пов’язана з Донецьким юридичним інститутом, адже саме тут за тривалі роки кропіткої роботи Ви повністю реалізували себе як науковець, викладач, колега, яку поважають усі співробітники нашого вишу, а також чарівна жінка, яка є люблячою мамою і коханою дружиною.

Детальніше...
 
Вивчаємо історію разом: курсанти факультету №2 прийняли участь у фестивалі «Дике поле: шлях до Європи»
Про інститут - Новини

При підтримці Донецької обласної державної адміністрації, 2 червня 2018 року відбувся історико-культурний фестиваль-реконструкція «Дике поле: шлях до Європи». Багатогранна та насичена культурна програма фестивалю проходила на межі двох областей: Запорізької та Донецької, на березі водосховища, в межах охоронної зони Українського степового природного заповідника «Кам’яні могили», що на території Нікольського району Донецької області.

У програмі фестивалю були представлені: реконструкція історії України у різних історичних періодах: скіфська, козацька, княжа доби та доба АТО, показові виступи українського козацтва, національні традиційні козацькі змагання, презентація старовинних та національних страв, вернісаж і майстер-класи майстрів ужиткового та декоративно-прикладного мистецтва, конкурсно-розважальні програми для дітей, спортивно-розважальна програма, степовий університет, фестиваль повітряних зміїв, концерт кращих колективів області та гостей фестивалю, вечірній показ сучасних українських фільмів під відкритим небом та багато іншого.

Детальніше...
 
До Дня журналістики з курсантами вишу провели тренінг з медіаграмотності та критичного мислення
Про інститут - Новини

Напередодні Дня журналіста з курсантами Донецького юридичного інституту МВС України, за підтримки ректора інституту Віктора Бесчастного, було організовано тренінг з медіаграмотності та критичного мислення, який провів Андрій Барулін - журналіст видання «krivbass.city», сертифікований тренер з медіаграмотності Академії Української Преси під патронатом DW Akademi, громадський діяч.

«Людина в світі медіа повинна бути медіаграмотною» - зауважив Герберт Маршалл Маклюєн, і саме навички медіаграмотності дозволяють орієнтуватися у складному медіапросторі й використовувати медіа для власного розвитку, не ставши жертвою впливу ЗМІ, бо саме медіаграмотність - одна з ключових компетенцій людини 21 сторіччя, особливо в умовах стрімкої інформатизації суспільства.

Тренінг з медіаграмотності та критичного мислення складався з чотирьох модулів:

Модуль 1. Медіаосвіта та медіаграмотність. Робота над поняттями і сутністю медіаграмотності.

Детальніше...
 
Участь волейбольної команди ДЮІ в Чемпіонаті України з пляжного волейболу
Про інститут - Новини

На вихідних на території навчально-тренувальній базі «Теремок», що розташована неподалік Кривого Рогу, в селищі Софіївка, відбувся перший етап Чемпіонату України 2018 з пляжного волейболу. В змаганнях брали участь спортсмени із різних містечок України. Як і в минулих роках цього разу змагання проходили в різних вікових категоріях. Слід відзначити, що в цьому році до Кривого Рогу (НТБ «Теремок») завітали близько 25 команд, що, на думку організаторів турніру, вказує на розширення географія учасників чемпіонату.

Донецький юридичний інститут багато робить для розвитку волейболу в Криворізькому регіоні. Долучилися і до участі в турнірі, який мав рівень одна зірка.

Протягом двох днів на двох спортивних майданчиках точилася запекла боротьба та вирували непідкупні емоції. Серед чоловічих та жіночих команд дівчат третина команд була із Кривого Рогу. Представляли Донецький юридичний інститут МВС України Світлана Шевченко, Катерина Губа та Христина Ткаченко. У підсумку наші дівчата посіли четверте місце. До змагань команду готував тренер О. М. Стратійчук.

Детальніше...
 
На факультеті № 2 проходять підвищення кваліфікації викладачі Маріупольського центру первинної професійної підготовки «Академія поліції» інституту
Про інститут - Новини

Відповідно до наказу Донецького юридичного інституту № 151 від 14.05.2018 «Про організацію проходження підвищення кваліфікації педагогічним складом Маріупольського центру первинної професійної підготовки «Академія поліції» з 4 червня на базі факультету № 2 інституту розпочалися навчальні заняття з підвищення кваліфікації викладачів Академії поліції інституту.

У цей день була проведена інструктована нарада за участю проректора інституту капітана поліції Дениса Нестерова, декана факультету № 2 підполковника поліції Віктора Орлова, заступника декана факультету № 2 Сергія Пекарського, науково-педагогічного складу факультету № 2 та педагогічного складу Маріупольського ЦППП «Академія поліції». Попередньо

Під час наради було зазначено, що кафедрами інституту були підготовлені відповідні навчально-методичні матеріали з навчальних дисциплін для підвищення кваліфікації викладачів Академії поліції. Своєю чергою основними завданнями підвищення кваліфікації педагогічних працівників є:

Детальніше...
 
ПРИЙМАЛЬНА КОМІСІЯ

Телефони:
067 914 74 54
067 318 80 76
099 956 31 08

Електронна пошта:
vstup.dui@i.ua

Графік роботи:
щоденно з 9:00-18:00
вихідні з 9:00-14:00

Телефони гарячої лінії МОН України:
Вступ
044 287 89 29
0 800 50 44 25
Вища освіта
044 481 32 67
044 481 32 63

Нашi контакти:

м. Кривий Ріг,
вул. Степана Тільги, 21
вул. Співдружності, 92а

Телефони:
067 914 74 54
067 318 80 76
099 956 31 08

м.Маріуполь,
просп.Будівельників, 145

Телефони:
050 035 05 53
096 032 70 72

Електрона пошта:

postmaster@dli.donetsk.ua

Напиши листа ректорові
Пошта ректора
Електронна скринька довіри
JoomlaWatch 1.2.12 - Joomla Monitor and Live Stats by Matej Koval