Донецький юридичний інститут МВС України
Головна сторінка
Офіційні сторінки ДЮІ у соціальних мережах
facebook twitter
youtube instagram
Статистика відвідувань


74.8%Ukraine Ukraine
4.9%Kuwait Kuwait
3.5%United States United States
3%United Kingdom United Kingdom
2.6%Russian Federation Russian Federation
2.2%Italy Italy
1.6%France France
1.5%Poland Poland
0.9%Germany Germany
0.7%Turkey Turkey

Сьогодні: 91
Вчора: 481
Цього тижня: 1604
Минулого тижня: 3356
Цього місяця: 9397
Минулого місяця: 13848
Всього: 1261594


Участь представників ДЮІ МВС України в проведенні урочистих заходів з нагоди складання Присяги на вірність українському народові патрульними поліцейськими
Про інститут - Новини

Сьогодні, 07 серпня 2017 року біля пам’ятника Козаку Рогу в Кривому Розі урочисто склали Присягу на вірність українському народові 73 патрульних поліцейських.

В урочистостях взяли участь народний депутат Костянтин Усов, заступник міського голови Костянтин Бєліков, голова Металургійної районної ради в м. Кривого Рогу Геннадій Шаповалов, начальник Управління патрульної поліції  лейтенант поліції Артур Шкроб, заступник начальника Криворізького відділу поліції Головного управління Національної поліції в Дніпропетровській області  підполковник поліції Микола Верповський.

Приємним є те, що в якості гостей урочистого заходу були запрошені і представники Донецького юридичного інституту МВС України, а саме: проректор інституту капітан поліції Денис Нестеров, декан факультету підготовки фахівців для підрозділів Національної поліції України полковник поліції Руслан Михайлов та його заступник майор поліції Артем Шапарь, т.в.о. начальника відділу організації служби майор поліції Руслан Врадій та заступник начальника навчально-методичного відділу капітан поліції Наталія Гаража.

Урочистості розпочались такими важливими та значущими для кожного «молодого» патрульного словами начальника Управління патрульної поліції Артура Шкроба: «…сьогодні ми раді вітати у нашій родині ще 73 працівників. Переконані, що ви станете надійними напарниками та підтримкою для колег. Знаємо, цей день дуже важливий для вас, адже Присяга приймається на все життя і є незабутньою віхою у долі людини, свідчення її життєвого вибору, свідомого ставлення до професії. Обраний шлях патрульного поліцейського покладає на вас святий обов’язок завжди залишатись відданими українському народові, постійно вдосконалювати свою професійну майстерність, з високою відповідальністю виконувати поставлені завдання, бути чесними, сумлінними та дисциплінованими співробітниками. Віримо у Вас!».

Детальніше...
 
Вітаємо заступника начальника Головного Управління Національної поліції в Донецькій області – начальника кримінальної поліції полковника поліції Колесника Сергія Павловича з відзначенням державною нагородою України!
Про інститут - Новини

ПРЕС-ОГЛЯД урочистих заходів, присвячених Дню Національної поліції у м. Маріуполь 2

Шановний Сергію Павловичу!

За дорученням Вченої ради, колективу Донецького юридичного інституту МВС України та себе особисто дозвольте привітати Вас з нагородженням Державною нагородою – орденом «За бездоганну службу» ІІІ ступеня Указом Президента України від 04.08.2017 № 206/2017 з нагоди Дня Національної поліції України!

Детальніше...
 
Вітаємо начальника Головного управління Національної поліції в Луганській області Коміссарова Сергія Анатолійовича з присвоєнням спеціального звання генерала поліції третього рангу!
Про інститут - Новини

ПРЕС-ОГЛЯД урочистих заходів, присвячених Дню Національної поліції у м. Маріуполь 2

Шановний Сергію Анатолійовичу!

За дорученням Вченої ради, колективу Донецького юридичного інституту МВС України та себе особисто дозвольте привітати Вас з присвоєнням спеціального звання – генерала поліції третього рангу Указом Президента України від 04.08.2017 № 210/2017!

Детальніше...
 
У м. Маріуполі з курсантами інституту провели заняття інструктори міжнародної федерації стрільби та силового фітнесу «ISFF»
Про інститут - Новини

За підтримки керівництва ГУНП в Донецькій області і особисто першого заступника голови Національної поліції України В’ячеслава Васильовича Аброськіна фахівцями міжнародної федерації стрільби та силового фітнесу «ISFF» проводився тренінг-семінар для майбутніх інструкторів з числа правоохоронців Донецької області. Метою тренінгу-семінару стало підготовка фахових інструкторів для поліції Донеччини. Протягом чотирьох тижнів проводилися заняття зі стрілецької майстерності, які поєднували виконання різних вправ зі стрільби, фізичні навантаження та заходи безпеки під час поводження з вогнепальної зброї. Тренінг-семінар закінчився фаховим екзаменом, після якого інструктори отримали відповідний сертифікат. Серед інших областей саме Донецька область першою отримала фахових інструкторів.

Отже слід зазначити, що використання інтерактивних методик підготовки правоохоронців є традиційним і для нашого інституту. Саме тому 4 серпня у День Національної поліції України фахівцями ДЮІ у м. Маріуполі для курсантів інституту було організовано практичне заняття, яке провели інструктори міжнародної федерації стрільби та силового фітнесу «ISFF». Безпосередньо з курсантами проводили заняття висококваліфіковані тренери, а саме: президент федерації Дмитро Тесля та віце-президенти федерації Руслан Абасов та Денис Безвершенко.

Детальніше...
 
Вітаємо редактора редакційно-видавничого відділення відділу організації наукової роботи інституту Федоренко Ольгу Борисівну з ЮВІЛЕЄМ!
Про інститут - Новини

Вітаємо редактора редакційно-видавничого відділення відділу організації наукової роботи інституту Федоренко Ольгу Борисівну з ЮВІЛЕЄМ!

Шановна Ольго Борисівно!

У цей святковий день прийміть сердечні вітання з нагоди Вашого ювілею!

Ви недавно прикрасили наш дружний колектив своєю присутністю, але вже встигли здобути повагу колег. Своїм м'яким характером і спокоєм Вам вдається згладжувати часті гострі кути, які виникають в науковому середовищі. Знання і досвід, отримані на минулих роботах, включаючи і викладацьку, дозволяють Вам вміло допомагати в найскладніших ситуаціях при написанні юридичних текстів.

Детальніше...
 
Вітаємо академіка НАПрН України, доктора юридичних наук, професора Панова Миколу Івановича з Днем народження!
Про інститут - Новини

Вітаємо академіка НАПрН України, доктора юридичних наук, професора Панова Миколу Івановича з Днем народження!

Шановний Миколо Івановичу!

Дозвольте від усього серця привітати Вас з Днем народження!

Ви є заслуженим діячем науки і техніки України, Ваша фахова діяльність відіграє важливу роль в утвердженні правової науки в нашій країні. Ви пройшли довгий шлях від слідчого прокуратури Чугуївського району Харківської області, аспіранта Харківського юридичного інституту, у якому й відбулося Ваше наукове становлення від асистента до професора. Ви проявили себе мудрим керівником, виконуючи обов'язки заступника декана заочного факультету, проректора з наукової роботи і сьогодні — завідувача кафедри кримінального права.

Детальніше...
 
Яскравий виступ першокурсника факультету підготовки фахівців для підрозділів Національної поліції України на чемпіонаті Європи з гирьового спорту
Про інститут - Новини

Нещодавно 175 юнаків та дівчат, які успішно подолали дуже непростий конкурсний відбір, стали першокурсниками факультету підготовки фахівців для підрозділів Національної поліції України Донецького юридичного інституту МВС України.

Цього року завдяки плідній співпраці тренерського штабу збірної команди інституту з гирьового спорту з обласними спортивними федераціями, клубами, спортивними школами, тренерами та вдало проведеній профорієнтаційній роботі на поліцейський факультет вступило троє представників цього прекрасного національного виду спорту – майстер спорту України з гирьового спорту Хоменко Владислав з Полтавщини, кандидат у майстри спорту України Устінова Анастасія – представниця Нікопольської школи гирьового спорту з Дніпропетровщини та спортсменка І-го розряду Мураєва Анастасія – представниця Волноваської школи гирьового спорту з рідної Донеччини.

З 21 до 25 липня 2017 року вже в статусі курсанта Донецького юридичного інституту МВС України у складі збірної команди України Хоменко Владислав взяв участь у Чемпіонаті Європи серед юнаків з гирьового спорту, що відбувся у м. Вексфорд (Ірландія). Будучи провідним спортсменом нашої національної команди він виступав у трьох змагальних дисциплінах: двоборстві, довгому циклі та естафеті з гирями вагою 24 кг, де продемонструвавши високу спортивну майстерність, блискучу техніку та волю до перемоги виборов три срібні нагороди. Також, уже в складі дорослої збірної команди України, в командній естафеті у відкритому Кубку Європи Владислав виборов друге місце вже з гирями вагою 32 кг. Таким чином Владислав Хоменко став самим титулованим спортсменом у складі збірної команди України здобувши чотири нагороди, з чим його і вітаємо.

Детальніше...
 
ПРИЙМАЛЬНА КОМІСІЯ

Телефони:
067 914 74 54
067 318 80 76
099 956 31 08

Електронна пошта:
vstup.dui@i.ua

Графік роботи:
щоденно з 9:00-18:00
вихідні з 9:00-14:00

Нашi контакти:

м. Кривий Ріг,
вул. Степана Тільги, 21
вул. Співдружності, 92а

Телефони:
067 914 74 54
067 318 80 76
099 956 31 08

м.Маріуполь,
просп.Будівельників, 145

Телефони:
050 035 05 53
096 032 70 72

Електрона пошта:

postmaster@dli.donetsk.ua

Напиши листа ректорові
Пошта ректора
Електронна скринька довіри
Вiдвiдувачу
Корисні посилання
JoomlaWatch 1.2.12 - Joomla Monitor and Live Stats by Matej Koval