Донецький юридичний інститут МВС України
Головна сторінка
Офіційні сторінки ДЮІ у соціальних мережах
facebook twitter
youtube instagram
Статистика відвідувань


74.7%Ukraine Ukraine
4.9%Kuwait Kuwait
3.5%United States United States
3%United Kingdom United Kingdom
2.6%Russian Federation Russian Federation
2.2%Italy Italy
1.7%France France
1.5%Poland Poland
0.9%Germany Germany
0.7%Turkey Turkey

Сьогодні: 280
Вчора: 1158
Цього тижня: 3671
Минулого тижня: 4958
Цього місяця: 12938
Минулого місяця: 14251
Всього: 1279040


У Донецькому юридичному інституті МВС України проведено урочистий захід, присвячений Дню Національної поліції України
Про інститут - Новини

Сьогодні, 4 серпня, відзначається друга річниця Національної поліції України. У цей святковий день ми вшановуємо поліцейських – справжніх патріотів, оборонців справедливості, порядку та законності.

З нагоди свята біля головного корпусу Донецького юридичного інституту МВС України (що розташований за адресою: м. Кривий Ріг, вул. Степана Тільги, 21) відбувся урочистий захід, у якому взяли участь колектив інституту, представники міської влади, духовенство та преса.

Патріотично та піднесено відкрив урочистий захід ректор Донецького юридичного інституту МВС України професор Віктор Миколайович Бесчастний: «Щиро вітаю всіх Вас з визначним днем – другою річницею Дня Національної поліції України. Віримо, що наш колектив вишу-переселенця Донецького юридичного інституту МВС України докладе всіх зусиль для уславлення шляху становлення Національної поліції в нашій державі!»

Святковим акордом прозвучав державний гімн України «Ще не вмерла України, ні слава, ні воля» (на слова Павла Чубинського, музика Михайла Вербицького), що надихнув усіх присутніх і надалі вірно служити і працювати на благо України.

Тим більш урочисто присутні сприйняли проголошений потому наказ начальника ГУНП в Донецькій області полковника поліції Невгада Віталія Вікторовича щодо заохочення працівників інституту подяками:

Детальніше...
 
Курсанти інституту приняли участь в урочистих заходах з нагоди Дня Національної поліції України в Маріупольському центрі первинної професійної підготовки «Академія поліції»
Про інститут - Новини

Враховуючі роль і значення Національної поліції України у виконанні завдань з охорони прав і свобод людини, протидії злочинності, підтримці громадської безпеки і порядку 4 серпня відзначається День Національної поліції України. Дата була вибрана не випадково, оскільки у цей день в 2015-му році, Президентом України був підписаний Закон України «Про Національну поліцію», який раніше був затверджений у Верховній Раді України. Саме тому в Указі Президента України Петра Порошенка від 9 грудня 2015 року № 693 зазначено, що День Національної поліції України відзначається щорічно 4-го серпня.

Саме тому, 4 серпня 2017 року у Маріупольському центрі первинної професійної підготовки «Академія поліції» Донецького юридичного інституту МВС України було проведено урочисте шикування постійного та перемінного особового складу Академії поліції. Безпосередню участь в урочистих заходах прийняли і курсанти факультету підготовки фахівців для підрозділів Національної поліції 2016 року набору, які є вихідцями з різних міст Донеччини і на даний час виконують свої службові обов’язки в м. Маріуполі.

Детальніше...
 
Професійне свято зустрічаємо вступними випробуваннями
Про інститут - Новини

Сьогодні, 4 серпня  2017 року, уже другий рік поспіль в Україні святкують День Національної поліції України. З’явилося  свято завдяки Указу президента України «Про Національну поліцію». Ця подія є вкрай важливою для нашої країни, адже захищати потрібно не тільки цілісність кордонів України, але й порядок на території самої України.

Так сталося, що цього року своє професійне свято 120 поліцейських різних областей України, які є представниками Донецької, Дніпропетровської, Запорізької, Луганської та Харківської областей зустріли за партами вишу-переселенця, Донецького юридичного інституту, складаючи вступні випробування на здобуття освітнього ступеня «бакалавр» спеціальності 081 «Право».

Детальніше...
 
Привітання Міністра внутрішніх справ України Авакова Арсена Борисовича з Днем Національної поліції України
Про інститут - Новини

Привітання Міністра внутрішніх справ України Авакова Арсена Борисовича з Днем Національної поліції України

Сьогодні свято українських поліцейських. Свято порядку і служіння.

Кожен з Вас, заступаючи на службу, давав клятву «Служити та захищати», охороняти порядок і законність у нашій державі.

Цей обовʼязок - наданий поліцейським українським народом. 
Ми йдемо шляхом перетворення і реформ.

Змінюємо нашу поліцейську структуру і змінюємося самі.
І вже маємо перші позитивні результати.
За це хочу подякувати кожному з Вас і усім загалом!

Шлях, який ми ще повинні пройти, дуже непростий і нам потрібно докласти чимало зусиль.

Найважливішою оцінкою й основним показником нашої роботи є не показники і відсотки (це вторинне і це прийде само собою) - найважливішою є ДОВІРА ЛЮДЕЙ, яка сьогодні зростає.

Звертаюся до Вас, панове поліцейські, цінуйте цю довіру! Служіть цій довірі! Не ошукайте цю довіру - не підведіть!

Крок за кроком ми пройдемо цей непростий шлях змін і реформ і будемо гідні честі - служити українському народові!

Вітаю вас зі святом!

Міністр внутрішніх справ України

А.Б. Аваков
 
Привітання Голови Національної поліції України, генерал поліції 3-го рангу Князєва Сергія Миколайовича з Днем Національної полиції України
Про інститут - Новини

Привітання Голови Національної поліції України, генерал поліції 3-го рангу Князєва Сергія Миколайовича з Днем Національної полиції України

Два роки Національній поліції України.

Понад 300 тисяч розкритих злочинів, 180 тисяч затриманих злочинців, ми досягли більше 40% вашої довіри. Зазвичай ми вимірюємо успіх у цифрах. Але за кожною з них, за кожним досягненням - люди, які насправді і є найбільшим надбанням, бо саме вони рухають реформу та будують нову, сучасну, європейську поліцію.

Цим першопрохідцям довелося найважче. Процес формування Національної поліції був дуже складним: стара система не виправдала себе, і 2 роки тому ми починали з нуля в атмосфері тотальної недовіри з боку суспільства, в умовах війни та терористичної загрози.

Реформа стартувала з набору у патрульну поліцію, куди прийшла вмотивована і цілеспрямована молодь. Сповнені ідей, з сяючими очима – вони не одразу зрозуміли тонкощі поліцейської роботи, але меседж «служити та захищати» для них був не пустим звуком. Особливо для тих, хто пройшов Іловайськ, ДАП та Дебальцеве... Вони росли на очах та змінювали правоохоронну систему зсередини. Водночас у лави Нацполіції увійшли і справжні професіонали – діючі правоохоронці, ті, хто довів вірність присязі не словом, а справою, хто гідно працював, не рахуючись із власним часом.

Детальніше...
 
ДО УВАГИ ВСТУПНИКІВ: Зарахування на бюджетні місця на магістратуру за усіма спеціальностями, окрім «Права», може тривати до 15 вересня
Про інститут - Новини

Науковці Національного університету податкової служби долучаються до поповнення фонду загальної бібліотеки вишу-переселенця

Зарахування на бюджетні місця на магістратуру може тривати до 15 вересня 2017 року – строки оприлюднення списків визначає кожен ВНЗ окремо, прописуючи це у Правилах прийому.

Так само кожен ВНЗ розміщує на своїй сторінці перелік рекомендованих до зарахування осіб. Також інформація вноситься до ЄДЕБО, після цього вона відображається в системі «Конкурс» на сайті vstup.info, - інформує прес-служба Міносвіти.

Ці правила не стосуються тих, хто вступає на магістратуру за спеціальністю «Право». Результати випробування буде розміщено на інформаційних сторінках вступників «Кабінет вступника-магістра» (Український центр оцінювання якості освіти) 15 серпня 2017 року. Оприлюднення списків осіб, рекомендованих до зарахування, відбудеться до 12.00 29 серпня, а зарахування на держбюджет – не пізніше 5 вересня.

Для участі в єдиному фаховому вступному випробуванні для вступу на навчання за ступенем магістра за спеціальністю 081 «Право» зареєстровано 16 892 особи. На базі навчальних закладів створено 75 пунктів тестування. Найбільше пунктів тестування функціонуватиме в Києві (16), Харкові (9), Одесі (8).

 

Сайт «Вища освіта»

 
Привітання ректора Донецького юридичного інституту МВС України професора Віктора Бесчастного з Днем Національної поліції України
Про інститут - Новини

Шановні працівники Національної поліції України!

 

ректор Донецького юридичного інституту МВС України професор Віктор Бесчастний

4 серпня 2015 року Президент України підписав Закон України «Про Національну поліцію», який і започаткував нове свято в системі МВС. Така подія має надзвичайно важливе значення для всіх громадян, адже захищати потрібно не тільки цілісність України, але й порядок і законність на її теренах. Це свято значиме як для пересічних громадян України, так і для самих поліцейських, яких вшановують у День Національної поліції України.

У нашій суверенній державі повага до думки суспільства є одним із фундаментальних пріоритетів. Нова Національна поліція покликана виконувати високі обов'язки, покладені на неї, бути стійкою в нетерпимості до процесів корупції, виправдати сподівання щодо прозорості, простоти і справедливості у своїй діяльності.

Поліцейські здійснюють почесну місію охорони прав і свобод людини, протидіють злочинності, підтримують публічну безпеку громадян і порядок у державі.

Детальніше...
 
Пропаганда здорового способу життя Волейбольним клубом «ДЮІ»
Про інститут - Новини

Пропаганда здорового способу життя Волейбольним клубом «ДЮІ»

На вихідних Волейбольний клуб «Донецький юридичний інститут» провів на одному із пляжів мальовничих берегах річки Інгулець товариську зустріч із ВК «Вогник». Дана зустріч була перевіркою власних сил перед спортивними змаганнями які пройдуть в серпні місяці.

Наші команди, а традиційний пляжний волейбол складається із двох гравців в кожній команді. Що вимагає спортивної витримки та підготовки, взаємного порозуміння між гравцями, злагодженості, великої міри інтуїції. Із кращого боку слід відзначити Вікторію Бірюк, Анну Резніченко, Олександру Заболотню, Наталію Тян, Олександра Чалих, Микиту Степанишина, Богдана Шеяна, Павла Басненка, магістрів Владислава Носкова та Сергія Перекопського.

Детальніше...
 
4 серпня – День Національної поліції України
Про інститут - Новини

Пропаганда здорового способу життя Волейбольним клубом «ДЮІ»

Це одне з нових офіційних державних і професійних свят України. Воно з’явивлося в Національному Календарі 9-го грудня 2015-го року. У відповідному Указі Президента України № 693, в якому враховувалися роль і значення Національної поліції України у виконанні завдань з охорони прав і свобод людини, протидії злочинності, підтримці громадської безпеки і порядку, визнано, що попередній Указ Президента України від 17-го листопада 1992-го року № 567 «Про День міліції» втратив силу.

Відповідно до змісту документа, День Національної поліції України відзначається щорічно 4-го серпня. Ця дата вибрана не випадково. В цей день, в 2015-му році, Президентом України був підписаний новий Закон України «Про Національну поліцію», який раніше був затверджений у Верховній Раді України.

Детальніше...
 
ПРИЙМАЛЬНА КОМІСІЯ

Телефони:
067 914 74 54
067 318 80 76
099 956 31 08

Електронна пошта:
vstup.dui@i.ua

Графік роботи:
щоденно з 9:00-18:00
вихідні з 9:00-14:00

Телефони гарячої лінії МОН України:
Вступ
044 287 89 29
0 800 50 44 25
Вища освіта
044 481 32 67
044 481 32 63

Нашi контакти:

м. Кривий Ріг,
вул. Степана Тільги, 21
вул. Співдружності, 92а

Телефони:
067 914 74 54
067 318 80 76
099 956 31 08

м.Маріуполь,
просп.Будівельників, 145

Телефони:
050 035 05 53
096 032 70 72

Електрона пошта:

postmaster@dli.donetsk.ua

Напиши листа ректорові
Пошта ректора
Електронна скринька довіри
Вiдвiдувачу
Корисні посилання
JoomlaWatch 1.2.12 - Joomla Monitor and Live Stats by Matej Koval