Донецький юридичний інститут МВС України
Головна сторінка
Офіційні сторінки ДЮІ у соціальних мережах
facebook twitter
youtube instagram
Статистика відвідувань


74.8%Ukraine Ukraine
4.9%Kuwait Kuwait
3.5%United States United States
3%United Kingdom United Kingdom
2.6%Russian Federation Russian Federation
2.2%Italy Italy
1.6%France France
1.5%Poland Poland
0.9%Germany Germany
0.7%Turkey Turkey

Сьогодні: 12
Вчора: 431
Минулого тижня: 3085
Цього місяця: 10878
Минулого місяця: 14187
Всього: 1263075


Майбутні офіцери Національної поліції України прибули до Донецького юридичного інституту для проходження табірних зборів до м. Кривого Рогу
Про інститут - Новини

Донецький юридичний інститут МВС України 16 серпня 2017 року поповнився новим набором курсантів, що прибули для проходження табірних зборів, або так званого «курсу молодого бійця».

Позаду для майбутніх фахівців слідчих підрозділів, підрозділів превентивної діяльності та кримінальної поліції конкурс фізичних здібностей, сертифікатів з історії України, української мови та літератури, середнього балу атестату про повну загальну середню освіту та творчого конкурсу, попереду – табірні збори і відповідальна та почесна служба у лавах Національної поліції України.

125 першокурсників прибули на територію навчально-виховного комплексу інституту з підготовки поліцейських, який розташовується за адресою м. Кривий Ріг, вул. Співдружності 92а. о 15.00 годині. Цю радісну хвилину з ними розділили й їхні батьки, які гордо крокували поруч зі своїми дітьми назустріч омріяній професії. Всі вони сподіваються, що за роки навчання отримають якісну освіту та стануть справжніми поліцейськими, які охоронятимуть правопорядок, справедливість та Закон.

Для першокурсників табірні збори – це початок адаптації до специфічних умов навчання та періоду професійного становлення, який проходять усі курсанти в перші дні служби. Традиційно вони почались з шикування та знайомства з командно-адміністративним складом, розкладом навчальних занять та розпорядком дня.

Детальніше...
 
Крок до мрії
Про інститут - Новини

16 серпня для курсантів 2017 року набору факультету підготовки фахівців для підрозділів Національної поліції України запам’ятається на все їхнє життя та подальшу професійну діяльність в якості правоохоронців. Для нашого інституту це ще і день, коли безпосередньо сини і дочки Донеччини у складний для нашої країни час зробили перший крок до своєї мрії і прибули на табірний збір «курс молодого бійця» до Маріупольського центру первинної професійної підготовки «Академія поліції» Донецького юридичного інституту МВС України. Пройшовши складний етап зовнішнього незалежного оцінювання, перевірки рівня фізичної підготовки, збору необхідних документів та конкурсного відбору з сьогоднішнього дня вони стали до лав курсантів ‑ майбутніх працівників органів досудового розслідування та кримінальної поліції ГУНП в Донецькій області.

Спільними зусиллями колектив інституту на чолі з ректором, професором Віктором Миколайовичем Бесчастним за сприяння та підтримки ГУНП в Донецькій області, військово-цивільної адміністрації Донецької області та мерії м. Маріуполя зумів відносити свою діяльність у себе дома ‑ на території Донецької області.

Детальніше...
 
Реконструкція навчально-виховного комплексу ДЮІ МВС України за сприяння Німецького товариства міжнародного співробітництва GIZ
Про інститут - Новини

Донецький юридичний інститут є вагомим осередком відомчої юридичної освіти, який забезпечує підготовку фахівців для підрозділів Національної поліції України. Через напружену суспільно-політичну ситуацію, що склалася на Сході країни у жовтні 2014 року за наказом МВС України навчальний заклад передислоковано до м. Кривого Рогу Дніпропетровської області та розміщено на базі Криворізького факультету Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ.

Для забезпечення можливості підготовки фахівців підрозділів Національної поліції України у лютому 2016 року Криворізькою міською радою було передано в оренду Міністерству внутрішніх справ України будівлю колишньої загально освітньої школи № 11 загальною площею 7 580 м2, яка розташована на земельній ділянці площею 5га за адресою вул. Співдружності, 92А, для використання як навчальної бази Донецького юридичного інституту МВС України.

Детальніше...
 
У Маріупольсьскому Центрі первинної професійної підготовки «Академія поліції» Донецького юридичного інституту МВС України запрацював повноцінний лікарський медичний пункт
Про інститут - Новини

У Маріупольсьскому Центрі первинної професійної підготовки «Академія поліції» Донецького юридичного інституту розпочав роботу оновлений медичний пункт, у якому укомплектовано посади лікаря-терапевта та медичних сестер. Сьогодні курсанти, слухачі та працівники вишу мають можливість отримати фахову медичну консультацію та допомогу.

Детальніше...
 
ПРИЙМАЛЬНА КОМІСІЯ

Телефони:
067 914 74 54
067 318 80 76
099 956 31 08

Електронна пошта:
vstup.dui@i.ua

Графік роботи:
щоденно з 9:00-18:00
вихідні з 9:00-14:00

Нашi контакти:

м. Кривий Ріг,
вул. Степана Тільги, 21
вул. Співдружності, 92а

Телефони:
067 914 74 54
067 318 80 76
099 956 31 08

м.Маріуполь,
просп.Будівельників, 145

Телефони:
050 035 05 53
096 032 70 72

Електрона пошта:

postmaster@dli.donetsk.ua

Напиши листа ректорові
Пошта ректора
Електронна скринька довіри
Вiдвiдувачу
Корисні посилання
JoomlaWatch 1.2.12 - Joomla Monitor and Live Stats by Matej Koval