Донецький юридичний інститут МВС України
Головна сторінка
Офіційні сторінки ДЮІ у соціальних мережах
facebook twitter
youtube instagram
Статистика відвідувань


74.9%Ukraine Ukraine
5%Kuwait Kuwait
3.4%United States United States
3%United Kingdom United Kingdom
2.6%Russian Federation Russian Federation
2.2%Italy Italy
1.5%France France
1.5%Poland Poland
0.9%Germany Germany
0.7%Turkey Turkey

Сьогодні: 10
Вчора: 357
Минулого тижня: 3304
Цього місяця: 12258
Минулого місяця: 14707
Всього: 1249985


Привітання Міністра внутрішніх справ України Авакова Арсена Борисовича з 60-ою річницею з Дня заснування навчального закладу
Про інститут - Новини

Шановні колеги, працівники, ветерани, слухачі та випускники Маріупольського центру первинної професійної підготовки «Академія поліції» Донецького юридичного інституту МВС України!

 

А.Б. Аваков

Від імені колегії Міністерства внутрішніх справ та себе особисто щиро і сердечно вітаю вас з 60-ою річницею з Дня заснування навчального закладу, який, починаючи з 1957 року пройшов шлях від учбового пункту міліції до «Академії поліції».

Ми розпочали докорінну реформу правоохоронної системи, що стверджує базову парадигму поліції: Служити та Захищати! Наша реформа потребує нових кадрів – мотивованих, професійних, готових працювати в умовах впровадження нових технологій та активної співпраці з європейськими правоохоронними інститутами.

Детальніше...
 
Привітання ректора Донецького юридичного інституту МВС України, професора Віктора Миколайовича Бесчастного з 60-ою річницею з Дня заснування навчального закладу
Про інститут - Новини

Шановні колеги, слухачі та випускники Маріупольського центру первинної професійної підготовки «Академія поліції» Донецького юридичного інституту МВС України!

 

ректор Донецького юридичного інституту професор Віктор Бесчастний

Сьогодні, 17 червня, Маріупольський центр первинної професійної підготовки «Академія поліції» Донецького юридичного інституту МВС України відзначає свою 60 річницю, адже цей навчальний заклад розпочав свою історію у далекому 1957 році з учбового пункту міліції, де проходили початкову підготовку майбутні працівники міліції.

Час не стоїть на місці, плине, змінюючи все довкола. За роки своєї плідної діяльності навчальний заклад підготував понад 60 тисяч правоохоронців та змінював неодноразово свою назву: Міжобласний учбовий пункт міліції УВС Сталінської області – Міжобласна школа молодшого та середнього начальницького складу міліції УВС Донецької області – Учбовий центр УВС Донецького  облвиконкому – Маріупольське училище професійної підготовки працівників міліції УМВС України в Донецькій області – Маріупольський навчальний центр підготовки поліцейських. В умовах сьогодення, де сучасне суспільство вимагає від звання поліцейського високої кваліфікованості та повної самовіддачі, перед кожним з нас стоїть завдання підготувати кадри нової генерації для Національної поліції, кадри, які крокують, випереджаючи час та події, попереджаючи і нейтралізуючи небезпеку, яка загрожує життю і здоров’ю, миру та спокою громадян Української держави.

Детальніше...
 
Маріупольський центр первинної професійної підготовки «Академія поліції» Донецького юридичного інституту МВС України: віхи становлення та розвитку навчального закладу за 60-річну історію діяльності
Про інститут - Новини

Маріупольський центр первинної професійної підготовки «Академія поліції» Донецького юридичного інституту МВС України: віхи становлення та розвитку навчального закладу за 60-річну історію діяльності 1

Історія заснування навчального закладу починається з 1957 року. 17 червня 1957 року наказом Міністра внутрішніх справ УРСР № 0139 на базі обласних курсів навчання молодих працівників міліції в Сталінській області було створено учбовий пункт міліції УВС Сталінської області, де проходили початкову підготовку молоді працівники патрульно-постової служби міліції з усіх областей України. На початку січня 1958 року учбовий пункт міліції було передислоковано до м. Жданова (тепер – Маріуполь) та розміщено у зручному та облаштованому для навчального закладу приміщенні у селищі імені Ворошилова, розташованого в 2-3 км від заводів «Ім. Ілліча» та «Тяжмаш» (нині «Азовмаш»). Тоді ж було затверджено штатний розклад учбового пункту міліції УВС Сталінської області. Чисельність постійного складу нараховувала 24 особи, а змінного – до 150 осіб. У першій половині 1959 року учбовий пункт було перейменовано в міжобласний учбовий пункт міліції УВС Сталінської області. На навчання направлялися вперше прийняті працівники міліції з Миколаївської, Запорізької, Херсонської, Дніпропетровської, Донецької, Луганської, Харківської,Сумської, Полтавської, Чернігівської, Миколаївської областей України, а також з Донецької, Південної, Південно-Західної та Придніпровської залізниць.

Детальніше...
 
Робоча зустріч співробітників науково-дослідної лабораторії з проблемних питань правоохоронної діяльності з представниками Транспортного факультету Криворізького національного університету
Про інститут - Новини

Робоча зустріч співробітників науково-дослідної лабораторії з проблемних питань правоохоронної діяльності з представниками Транспортного факультету Криворізького національного університету

Проведення наукових досліджень у сфері забезпечення безпеки дорожнього руху є пріоритетним напрямом діяльності науково-дослідної лабораторії з проблемних питань правоохоронної діяльності. Маючи вагомі здобутки та напрацювання у галузі транспортної безпеки, співробітники лабораторії продовжують налагодження тісної співпраці з науковцями провідних вищих навчальних закладів, діяльність яких спрямована на вирішення нагальних питань забезпечення безпеки на автомобільних дорогах України.

З метою визначення спільних заходів щодо наукового обґрунтування шляхів вдосконалення системи забезпечення безпеки дорожнього руху завідувач науково-дослідної лабораторії з проблемних питань правоохоронної діяльності, доктор юридичних наук, доцент, підполковник поліції Вітвіцький Сергій Сергійович та старший науковий співробітник, кандидат юридичних наук Червінчук Андрій Васильович провели робочу зустріч з представниками Транспортного факультету Криворізького національного університету.

Детальніше...
 
Онлайн реєстрація для вступників освітнього ступеня "магістр"
mag
ПРИЙМАЛЬНА КОМІСІЯ

Телефони:
067 914 74 54
067 318 80 76
099 956 31 08

Електронна пошта:
vstup.dui@i.ua

Графік роботи:
щоденно з 9:00-18:00
вихідні з 9:00-14:00

Нашi контакти:

м. Кривий Ріг,
вул. Степана Тільги, 21
вул. Співдружності, 92а

Телефони:
067 914 74 54
067 318 80 76
099 956 31 08

м.Маріуполь,
просп.Будівельників, 145

Телефони:
050 035 05 53
096 032 70 72

Електрона пошта:

postmaster@dli.donetsk.ua

Напиши листа ректорові
Пошта ректора
Електронна скринька довіри
Вiдвiдувачу
Корисні посилання
JoomlaWatch 1.2.12 - Joomla Monitor and Live Stats by Matej Koval