Донецький юридичний інститут МВС України
Головна сторінка
Статистика відвідувань


75.3%Ukraine Ukraine
5.2%Kuwait Kuwait
3.2%United States United States
2.9%United Kingdom United Kingdom
2.6%Russian Federation Russian Federation
2.3%Italy Italy
1.5%Poland Poland
1.1%France France
0.9%Germany Germany
0.7%Turkey Turkey

Сьогодні: 440
Вчора: 437
Цього тижня: 877
Минулого тижня: 2752
Цього місяця: 5844
Минулого місяця: 13878
Всього: 1187125


У м. Маріуполі вдруге проведено суботню толоку за участю слухачів курсів первинної професійної підготовки
Про інститут - Новини

5 червня відзначався Всесвітній день охорони навколишнього середовища. Так ми всі живемо в одній державі, і одним із напрямів розвитку нашого суспільства є заходи з покращення стану довкілля. Лише спільною працею ми можемо зробити навколишнє середовище кращим, і надалі не забувати про охорону та збереження природних скарбів. Саме під таким кутом пройшла перша декада червня для слухачів курсів первинної професійної підготовки у м. Маріуполі.

Цього разу не стала винятком і друга субота червня, оскільки дружня родина Донецького юридичного інституту має добру традицію – не баритися з наведенням ладу на своїй території. Так, 10 червня цього року представники постійного складу ДЮІ спільно зі слухачами курсів первинної професійної підготовки – майбутніми офіцерами поліції вийшли на суботник  з прибирання території інституту.

Детальніше...
 
Вітаємо екс-заступника Міністра внутрішніх справ України, випускника нашого навчального закладу, генерал-лейтенанта міліції Плеханова Миколу Антоновича з Днем народження!
Про інститут - Новини

Вітаємо екс-заступника Міністра внутрішніх справ України, випускника нашого навчального закладу, генерал-лейтенанта міліції Плеханова Миколу Антоновича з Днем народження!

Від імені Вченої Ради, ректорату, науково-педагогічного складу, співробітників, курсантів, студентів, слухачів, аспірантів нашого навчального закладу та себе особисто вітаємо Вас, шановний Миколо Антоновичу, Днем народження!

Ваша служба в органах внутрішніх справ заслуговує глибокої поваги та пошани, адже Ви стоїте на стражі правопорядку громадян нашої держави починаючи ще з далекого 1970 року. Притаманні Вам висока організованість і професіоналізм, добропорядність і самовідданість у служінні Українському народові забезпечили Вам заслужений авторитет серед колег, підлеглих та всіх оточуючих.

Детальніше...
 
З нагоди Дня журналіста колектив вишу-переселенця привітав своїх медіа-партнерів та презентував психологічний проект
Про інститут - Новини

З нагоди Дня журналіста колектив вишу-переселенця привітав своїх медіа-партнерів та презентував психологічний проект

9 червня 2017 року у стінах головного корпусу Донецького юридичного інституту було жваво і людно та панувала особлива творча атмосфера: на гостини до вишу-переселенця завітали представники місцевих друкованих, телевізійних та електронних ЗМІ, які за дворічну діяльність навчального закладу на теренах Криворіжжя стали добрими друзями та медіа-партнерами ДЮІ.

Детальніше...
 
Фонд загальної бібліотеки вишу поповнив друкований примірник матеріалів ІІ Всеукраїнської науково-практичної конференції «Адміністративне право і процес: історія, сучасність, перспективи розвитку»
Про інститут - Новини

Кафедра адміністративно-правових дисциплін передала до фонду загальної бібліотеки друкований примірник матеріалів ІІ Всеукраїнської науково-практичної конференції «Адміністративне право і процес: історія, сучасність, перспективи розвитку», яка проходила 24 березня 2017 року. Матеріали рекомендовані до друку вченою радою Донецького юридичного інституту МВС України 26 квітня 2017 р., протокол № 9.

Детальніше...
 
Офіційні сторінки ДЮІ у соціальних мережах
facebook twitter
youtube instagram
Оберіть мову сайту:
Напиши листа ректорові
Пошта ректора
Електронна скринька довіри
Нашi контакти:

Адреси:
м. Кривий Ріг,
вул. Степана Тільги, 21
вул. Співдружності, 92а

м.Маріуполь, просп.Будівельників, 145

Телефони:
067 914 74 54
067 318 80 76
099 956 31 08
телефон/факс: (0564) 92 95 19

Приймальня
(0564) 92 94 92

Електрона пошта:
postmaster@dli.donetsk.ua

Вiдвiдувачу
Корисні посилання
JoomlaWatch 1.2.12 - Joomla Monitor and Live Stats by Matej Koval