Донецький юридичний інститут МВС України
Головна сторінка
Статистика відвідувань


75.2%Ukraine Ukraine
5.1%Kuwait Kuwait
3.3%United States United States
2.9%United Kingdom United Kingdom
2.6%Russian Federation Russian Federation
2.3%Italy Italy
1.5%Poland Poland
1.2%France France
0.9%Germany Germany
0.7%Turkey Turkey

Сьогодні: 109
Вчора: 488
Минулого тижня: 3355
Цього місяця: 8970
Минулого місяця: 11066
Всього: 1202735


Вітаємо економіста відділу матеріального забезпечення Донецького юридичного інституту МВС України Ірину Григорівну Юрʼєву з ЮВІЛЕЄМ!
Про інститут - Новини

Вітаємо економіста відділу матеріального забезпечення Донецького юридичного інституту МВС України Ірину Григорівну Юрʼєву з ЮВІЛЕЄМ!

Шановна Ірино Григорівно!

Дозвольте від усього колективу Донецького юридичного інституту привітати Вас з Ювілеєм!

Ваш професіоналізм, багаторічна послідовна та наполеглива праця внесли вагомий внесок у розвиток нашого навчального закладу. Ми пишаємося тим, що нам випала можливість працювати з Вами і досягати разом професійних висот.

Детальніше...
 
Вітаємо кухара їдальні №2 Донецького юридичного інституту МВС України Олену Володимирівну Тимошенко з Ювілеєм!
Про інститут - Новини

Вітаємо кухара їдальні №2 Донецького юридичного інституту МВС України Олену Володимирівну Тимошенко з Ювілеєм!

Шановна Олено Володимирівно!

Прийміть найсердечніші вітання з нагоди Вашого Ювілею!

Професія кухаря - одна з найбільш затребуваних у всьому світі, і в нашій країні зокрема. Кухарем може бути кожен, хорошим кухарем - тільки обрані. Ви – Людина, яка присвятила цій професії своє життя, даруючи людям радість приготованих Вами запашних став.

Детальніше...
 
Працівники Національної поліції діляться практичним досвідом з курсантами ДЮІ
Про інститут - Новини

Працівники Національної поліція діляться практичним досвідом з курсантами ДЮІ

Розвиток правової свідомості та правової культури необхідно, як в цілому у сучасному світі, так і безпосередньо в підготовці майбутніх офіцерів. Правове виховання курсантів має як теоретичну, так і практичну значимість. Так, з метою утвердження активної життєвої позиції в свідомості і поведінці, прищеплення звичок і навичок, що сприяють формуванню правомірної поведінки у курсантів Донецького юридичного інституту була організована зустріч з працівником поліції, майором поліції Місаренком Юрієм Михайловичем.

Під час зустрічі, в невимушеній обстановці, Юрій Михайлович своїми розповідями зорієнтував курсантів на здобуття професійних знань та умінь, адже сформованість правової культури для майбутнього поліцейського є основною складовою його професійної компетентності.

Детальніше...
 
Участь науковців Донецького юридичного інституту в регіональній дискусії «Стан забезпечення і захисту прав внутрішньо переміщених осіб і прав людини на непідконтрольних територіях Донбасу і Криму»
Про інститут - Новини

Наприкінці вересня в місті Краматорськ відбулася регіональна дискусія «Стан забезпечення і захисту прав внутрішньо переміщених осіб і прав людини на непідконтрольних територіях Донбасу і Криму». Даний захід викликав неабияку зацікавленість у місцевих лідерів та представників органів публічного адміністрування. Проведення стало можливим за підтримки Шведсько-українського проекту, що реалізується Академією Фольке Бернадотта та фінансується Шведським агентством з міжнародного розвитку та співпраці (Sida).

Під керівництвом Центру дослідження проблем верховенства права та його втілення в національну практику України при Національному університеті «Києво-Могилянська Академія» (доктора юридичних наук, професора Миколи Івановича Козюбри), навчальних закладів Луганського державного університету внутрішніх справ імені Е.О. Дідоренка та Донецького юридичного інституту МВС України, органів місцевого самоврядування пройшов даний захід.

Детальніше...
 
Волейбольний клуб «Донецького юридичного інституту» розпочав тренування
Про інститут - Новини

Волейбольний клуб «Донецького юридичного інституту» розпочав тренування

Швидко проминуло літо, завершились змагання із пляжного волейболу, залишилися незабутні враження від літнього відпочинку та волейбольних баталій. В середині вересня ВК «Донецького юридичного інституту» розпочав підготовку до участі в кубку та чемпіонаті Кривого Рогу та різноманітних турнірах Дніпропетровської обласної організації фізкультурно-спортивного товариства «Динамо».

За підтримки керівництва Донецького юридичного інституту та профспілкового комітету ПАО «АрселорМиттал Кривой Рог» команда інституту має змогу тренуватися в спортивних залах ДЮСШ «Локомотив». Із представників першого та другого курсу факультету Національної поліції, юридичного факультету були сформовані команди дівчат та хлопців. Слід відмітити, більшу активність виявляють дівчата, які сформували дві команди, відповідно «ДЮІ» та «ДЮІ – 2». Така ситуація для вузівських команд не нова, так в Криворізькому національному університеті та Криворізький економічний інститут існує по дві команди серед дівчат.

В середині жовтня розпочинається чоловічій та жіночий турнір на призиви Федерації волейболу «Кубок Кривого Рогу – 2017». В розіграші чоловічого турніру беруть участь 17 команд. Відповідно в жіночому – 12. Побажаємо нашим командам успіхів та перемог у цьому турнірі.

Нещодавно, в рамках підготовки до турніру жіноча команда ВК «ДЮІ» провела тренувальну зустріч із представником першої ліги – командою «МЦ-ППВ». В минулому році опонент посів почесне третє місце серед колективів першої ліги.

Детальніше...
 
Офіційні сторінки ДЮІ у соціальних мережах
facebook twitter
youtube instagram
Оберіть мову сайту:
Напиши листа ректорові
Пошта ректора
Електронна скринька довіри
Нашi контакти:

Адреси:
м. Кривий Ріг,
вул. Степана Тільги, 21
вул. Співдружності, 92а

м.Маріуполь, просп.Будівельників, 145

Телефони:
067 914 74 54
067 318 80 76
099 956 31 08

Електрона пошта:
postmaster@dli.donetsk.ua

Вiдвiдувачу
Для викладачівКорисні посилання
JoomlaWatch 1.2.12 - Joomla Monitor and Live Stats by Matej Koval