Донецький юридичний інститут МВС України
Головна сторінка
Офіційні сторінки ДЮІ у соціальних мережах
facebook twitter
youtube instagram
Статистика відвідувань


74.5%Ukraine Ukraine
4.7%Kuwait Kuwait
3.5%United States United States
3%United Kingdom United Kingdom
2.6%Russian Federation Russian Federation
2.2%Italy Italy
2%France France
1.5%Poland Poland
0.9%Germany Germany
0.7%Turkey Turkey

Сьогодні: 149
Вчора: 254
Минулого тижня: 2450
Цього місяця: 8133
Минулого місяця: 13864
Всього: 1327254


ДО МРІЇ ЗАЛИШАЮТЬСЯ ЛІЧЕНІ КРОКИ, АЛЕ…
Про інститут - Новини

«У нас існують колосальні перекоси на ринку праці.
На вакансію юристів чи економістів претендує по 30 осіб,
а кваліфікованого токаря чи зварника ми часом і зовсім
знайти не можемо», - про це нещодавно повідомив
голова Державної служби зайнятості України.

 

ДО МРІЇ ЗАЛИШАЮТЬСЯ ЛІЧЕНІ КРОКИ, АЛЕ…

Але ці слова ніколи не лякали та не лякають абітурієнтів Донецького юридичного інституту МВС України.

2014 рік видався не з легких для випускників окремих міст та районів Донецької області. А для цілеспрямованої та амбітної випускниці Зорінської загальноосвітньої школи Мар’їнського району Донецької області Анастасії Сухініної він став ще й справжнім випробуванням. Дівчина чітко визначила для себе мету – стати студентом юридичного вишу. Вступні випробування успішно подолані, і ось вже першокурсниця юридичного факультету з гордістю та завзятістю долає ази науки, поставивши на меті здобуття освітнього ступеня «бакалавр» за спеціальністю «Право».

Детальніше...
 
Вітаємо Донецький державний університет управління з Ювілеєм
Про інститут - Новини

Курсанти 1-го курсу ДЮІ у м. Маріуполі провели День туризму 1

Шановні колеги!

Прийміть щирі привітання з нагоди 25-ої річниці створення університету!

З перших років свого існування університет став справжнім витоком знань, одним з найбільших вищих навчальних закладів Донеччини, одним із лідерів вищої школи, який зробив величезний внесок у розвиток освіти і науки України.

Детальніше...
 
Вітаємо декана юридичного факультету Донецького національного університету імені Василя Стуса, доктора юридичних наук, професора, академіка НАПрНУ, Відмінника освіти України Антоніну Григорівну Бобкову з Днем народження!
Про інститут - Новини

Вітаємо декана юридичного факультету Донецького національного університету імені Василя Стуса, доктора юридичних наук, професора, академіка НАПрНУ, Відмінника освіти України Антоніну Григорівну Бобкову з Днем народження!

Шановна Антоніно Григорівно!

У цей святковий день прийміть сердечні вітання з нагоди Вашого свята!

Притаманні Вам почуття нового, принциповість, наполегливість у досягненні поставленої мети, оптимізм, сміливість неодноразово довели, що той чи інший напрямок Вашої діяльності був завжди спрямований на досягнення наукових висот на царині юриспруденції.

Детальніше...
 
Курсанти 1-го курсу ДЮІ у м. Маріуполі провели День туризму
Про інститут - Новини

Всесві́тній де́нь тури́зму — свято, що відзначається щорічно 27 вересня з метою пропаганди туризму, висвітлення його внеску в економіку світової спільноти, розвитку зв'язків між народами різних країн. Свято встановлено Генеральною асамблеєю Всесвітньої туристської організації в 1979 року в місті Торремолінос, Іспанія. У жовтні 1997 року Україна стала дійсним членом Всесвітньої туристської організації — головної міжнародної міжурядової організації у сфері подорожей і туризму, що є виконавчим органом ООН та займається активізацією та розвитком туризму, розробкою та впровадженням світової туристичної політики.

Саме з цієї нагоди курсантами 1-го курсу ДЮІ МВС України, які навчаються на базі Маріупольського центру первинної професійної підготовки «Академія поліції» спільно з Солейко Валерієм Анатолійовичем та Пекарським Сергієм Петровичем у теплий суботній день 30 вересня було проведено яскравий та сповнений емоціями День туризму.

Курсанти залюбки підтримали ідею своїх старших наставників та одразу ж після сніданку почали готуватися до цього заходу. Фахівцями інституту, які забезпечують освітньо-виховний процес з курсантами у м. Маріуполі, а саме  Валерієм Солейко та Сергієм Пекарським були визначені конкурси під час проведення Дня туризму.

Так Валерій Анатолійович Солейко показав майстер-клас зі встановлення намету, а Сергій Пекарський розробив завдання до конкурсу з надання медичної допомоги. Окрім того  спільно з представниками курсантського самоврядування були визначені критерії оцінювання туристичних змагань. Попередньо були проведені тренування щодо встановлення наметів, після чого було вирішено провести повноцінні змагання у декілька етапів.

Детальніше...
 
В міжнародний день правових знань у Донецькому юридичному інституті обговорили актуальні питання господарського, цивільного та трудового права
Про інститут - Новини

28 вересня 2017 року о 10-00 на базі Юридичного факультету Донецького юридичного інституту МВС України (м. Кривий Ріг, вул. Степана Тільги, б. 21) відбулася Всеукраїнська науково-практична конференція: «Міжгалузеві зв’язки господарського, цивільного та трудового права».

Метою заходу було обговорення найактуальніших питань в означених галузях, удосконалення відповідного законодавства та обмін позитивним досвідом між науковцями, працівниками правозастосовної та законодавчої сфери та ін. І хоча конференція мала статус всеукраїнської, за складом учасників і рівнем обговорених питань вийшла на рівень міжнародної. Серед учасників крім вчених і практиків з України були представники Сполученого Королівства Великої Британії та Північної Ірландії, Республіки Польща, Республіки Білорусь.

До організаційного комітету конференції надійшло більше 135 доповідей від вчених та практиків, здобувачів вищої освіти, які є представниками вітчизняних та іноземних 26 провідних вищих навчальних закладів, наукових установ та суб’єктів державної влади: Київського національного університету імені Тараса Шевченка, Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого, Інституту економіко-правових досліджень НАН України, Національного університету «Одеська юридична академія», Харківського національного університету імені В.Н. Каразіна, вишів мережі МВС, Інституту міжнародного права Варшавського університету та ін. Слід зазначити, що серед науковців, які взяли участь у заході 9 докторів юридичних наук та державного управління: Грудницька Світлана Миколаївна, Джабраілов Руслан Аятшахович, Задихайло Дмитро Вітольдович, Завальна Жанна Вікторівна, Кучма Ольга Леонідівна, Старинський Микола Володимирович та ін., а також 45 кандидатів юридичних наук та державного управління.

Детальніше...
 
Курсантка Донецького юридичного інституту МВС України отримала перемогу на Чемпіонаті України з пауерліфтингу
Про інститут - Новини

З 14 по 23 вересня 2017 року, у місті Луцьку, в спортивному комплексі Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки, відбувся Чемпіонат України із класичного пауерліфтингу серед дорослих, ветеранів, юніорів та юніорок, юнаків та дівчат. До Луцька приїхали найсильніші українські пауерліфтери, зокрема з Донецької, Вінницької, Закарпатської, Івано-Франківської, Київської та інших областей. Загалом у змаганнях взяли участь понад 400 спортсменів.

Курсантка Донецького юридичного інституту МВС України отримала перемогу на Чемпіонаті України з пауерліфтингу 1

Мета такого спортивного заходу незмінна – визначити сильніших для збірної України, які поїдуть на Чемпіонат до Європи, що проходитиме в Данії навесні.

Детальніше...
 
ПРИЙМАЛЬНА КОМІСІЯ

Телефони:
067 914 74 54
067 318 80 76
099 956 31 08

Електронна пошта:
vstup.dui@i.ua

Графік роботи:
щоденно з 9:00-18:00
вихідні з 9:00-14:00

Телефони гарячої лінії МОН України:
Вступ
044 287 89 29
0 800 50 44 25
Вища освіта
044 481 32 67
044 481 32 63

Нашi контакти:

м. Кривий Ріг,
вул. Степана Тільги, 21
вул. Співдружності, 92а

Телефони:
067 914 74 54
067 318 80 76
099 956 31 08

м.Маріуполь,
просп.Будівельників, 145

Телефони:
050 035 05 53
096 032 70 72

Електрона пошта:

postmaster@dli.donetsk.ua

Напиши листа ректорові
Пошта ректора
Електронна скринька довіри
JoomlaWatch 1.2.12 - Joomla Monitor and Live Stats by Matej Koval