Донецький юридичний інститут МВС України
Головна сторінка
Статистика відвідувань


75.3%Ukraine Ukraine
5.2%Kuwait Kuwait
3.2%United States United States
2.9%United Kingdom United Kingdom
2.6%Russian Federation Russian Federation
2.3%Italy Italy
1.5%Poland Poland
1.1%France France
0.9%Germany Germany
0.7%Turkey Turkey

Сьогодні: 245
Вчора: 417
Цього тижня: 1600
Минулого тижня: 2752
Цього місяця: 6567
Минулого місяця: 13922
Всього: 1187848


Співпраця структурних підрозділів інституту на Ярмарку професій у м. Покровськ Донецької області
Про інститут - Новини

19 жовтня у м. Покровськ Донецької області за сприяння міського центру зайнятості та міського управління освіти відбувся Ярмарок професій для учнів випускних класів. Гостями заходу були представники різних навчальних закладів, в тому числі і вищі. Саме тому, за сприяння ректора нашого інституту, професора Віктора Миколайовича Бесчастного делегація Донецького юридичного інституту МВС України прийняла активну участь у Ярмарку професій, на якому провела іміджеві заходи щодо популяризації вищої юридичної освіти та професії правоохоронця. До складу делегації інституту увійшли представники різних структурних підрозділів інституту, зокрема: проректор інституту, капітан поліції Денис Нестеров, доцент кафедри державно-правових дисциплін та міжнародного права Сергій Пекарський, доцент кафедри господарсько-правових дисциплін Валерія Родіна та курсанти першого курсу факультету підготовки фахівців для підрозділів Національної поліції України рядова поліції Олександра Колєсова та рядовий поліції Віктор Відерник.

Протягом Ярмарку професій доцент кафедри державно-правових дисциплін та міжнародного права інституту Сергій Пекарський довів до відома присутніх переваги професії поліцейського та особливості вступу на бюджетну форму навчання. В свою чергу, доцент кафедри господарсько-правових дисциплін інституту Валерія Родіна розповіла про важливість у нашому суспільстві цивільних юристів та особливості вступу на юридичний факультет інституту. Окрім того, курсанти першого курсу факультету підготовки фахівців для підрозділів Національної поліції України рядова поліції Олександра Колєсова та рядовий поліції Віктор Відерник, спільно з фахівцями інституту, розповсюдили серед учасників Ярмарку іміджеву продукцію інституту.

Детальніше...
 
Спецпризначенці підрозділу КОРД поділилися своїми практичними уміннями з курсантами ДЮІ
Про інститут - Новини

Вміти надати допомогу, зорієнтуватись у екстремальній ситуації, врятувати життя собі, товаришу чи просто перехожому – азами цих дійств з курсантами в м. Маріуполі ділилися представники елітного спецпідрозділу поліції Донеччини – КОРДу.

За ініціативою та особистим запрошенням Ольги Ковальової, бійці, які пройшли жорсткий відбір, курс виживання, спецпідготовку за міжнародними стандартами у Києві та отримали сертифікати КОРДу, поділились з курсантами алгоритмами надання домедичної допомоги в бою.

Першокурсники слухали та спостерігали, затамувавши подих.

КОРДівці наочно продемонстрували надання долікарської допомоги за алгоритмами M-A-R-C-H  та С-А-В-С. Принесли та показали сучасні індивідуальні аптечки, їх склад.

Курсанти особисто мали змогу потренуватись накладати сучасний турнікет, відпрацювати пози, які потрібно надавати постраждалим.

Оскільки тема практичного заняття включала надання долікарської допомоги при пневмотораксі бійці приділили значну увагу та показали процес накладання окклюзионної пов’язки для поранень в області грудей та застосування декомпресійної голки для вирішення проблеми напруженого пневмоторакса.

Детальніше...
 
Офіційні сторінки ДЮІ у соціальних мережах
facebook twitter
youtube instagram
Оберіть мову сайту:
Напиши листа ректорові
Пошта ректора
Електронна скринька довіри
Нашi контакти:

Адреси:
м. Кривий Ріг,
вул. Степана Тільги, 21
вул. Співдружності, 92а

м.Маріуполь, просп.Будівельників, 145

Телефони:
067 914 74 54
067 318 80 76
099 956 31 08
телефон/факс: (0564) 92 95 19

Приймальня
(0564) 92 94 92

Електрона пошта:
postmaster@dli.donetsk.ua

Вiдвiдувачу
Корисні посилання
JoomlaWatch 1.2.12 - Joomla Monitor and Live Stats by Matej Koval