Щорічною традицією кафедри соціально-гуманітарних дисциплін Донецького юридичного інституту МВС України є проведення мовних та мовно-літературних конкурсів, що покликані виявити й заохотити творчу молодь, обдаровану літературними талантами або мовним чуттям. Тож у листопаді 2018 року було проведено перший етап ІХ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка. Взяти участь у конкурсі виявили бажання понад 50 курсантів та студентів.
Найкращі роботи ДЮІ були надіслані до Дніпровської академії неперервної освіти, де пройшли відбір і були визнані кращими, а конкурсанти Павловська Маргарита й Тян Наталія запрошені до участі в 3-му (обласному) етапі конкурсу.
20.01.2019 в м. Дніпрі на обласному етапі ІХ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка учасники від Донецького юридичного інституту посіли такі місця:
2-ге місце – Павловська Маргарита Янівна (навч. група 109/18, наук. керівник – доцент кафедри Новікова О.О.);
3-тє місце – Тян Наталія Германівна (навч. взвод 303, наук. керівник – доцент кафедри Пономаренко К.В.).
Конкурсанти запрошені до участі у фінальному етапі конкурсу, який відбудеться 02.02.2019 о 09.30 в комунальному закладі вищої освіти «Дніпровська академія непевної освіти» Дніпропетровської обласної ради».
Побажаймо нашим конкурсанткам успіхів і перемоги!
Кафедра соціально-гуманітарних дисциплін ДЮІ