З 29 січня 2019 року в читальному залі загальної бібліотеки головного корпусу Донецького юридичного інституту МВС України розпочалася виставка літератури та періодичних видань, що надійшли до фонду бібліотеки в ІV кварталі 2018 року.
До уваги читачів, науково-викладацького складу, студентів курсантів, аспірантів та співробітників на відкритому перегляді літератури та періодичних видань є саме те, що Вам стане у нагоді у написанні наукових робіт так і під час навчального року.
Загальна бібліотека ставить своїм пріоритетним завданням розвиток науки інституту та популяризація досягнень видатних вчених України.
Запрошуємо усіх бажаючих – «День інформації» триває з 29 січня – 5 лютого 2019 року.
Навчайся! Розвивайся!
Група комунікації ДЮІ