03 травня 2018 року на базі будівлі Департаменту освіти та науки Дніпропетровської обласної державної адміністрації (м. Дніпро, вул. В.Антоновича, 70) з представниками курсантського та студентського самоврядування закладів вищої освіти Дніпропетровщини була проведена нарада стосовно обговорення питань, пов'язаних з проведенням у 2018 році п’ятого щорічного заходу «Фестиваль народів світу».

Метою проведення заходу є розширення культурного міжнаціонального спілкування і співпраці студентів та курсантів закладів вищої освіти області, зміцнення та збереження, розвиток традиційної та патріотичної культури, виховання морально-патріотичних засад у підростаючого покоління, пропаганда патріотичних та духовних цінностей, національної гордості, поваги і честі, підвищення національної та соціальної активності курсантів, студентів, виховання толерантності.

Так, представником від Донецького юридичного інституту МВС України під час обговорення організації та проведення «Фестивалю народів світу»  був курсант 2-го курсу факультету № 1 рядовий поліції Твердохліб Владислав, який є заступником голови Парламенту курсантського-студентського самоврядування інституту. Під час проведення вказаної наради шляхом жеребкування представники закладів вищої освіти вибирали країну, яку будуть представляти на фестивалі.

Донецькому юридичному інституту МВС України випала нагода представити країну Ірландію, висвітлити її традиції та культуру.

Побажаємо успіхів Владиславу у підготовці до участі у вказаному заході, а також з гідністю представити виш-переселенець та стати переможцем у визначених номінаціях!

 

  • 01
  • 02
  • 03
  • 01
  • 02
  • 03

Фахівець факультету № 1

старший лейтенант поліції

Удовиченко Олександра Вікторівна

Real time web analytics, Heat map tracking