Заходи

07 травня 2019 року в рамках 5-го Глобального Тижня безпеки дорожнього руху

Донецький юридичний інститут МВС України спільно з Українським науково-дослідним інститутом медицини транспорту МОЗ України під патронатом Криворізького міського голови за підтримки Міжнародного благодійного фонду допомоги постраждалим внаслідок ДТП, Благодійної організації «Благодійне товариство «Всеукраїнська мережа людей, які живуть з ВІЛ/СНІД м. Кривий Ріг» та Публічного акціонерного товариства «АрселорМіттал Кривий Ріг» проводить

Молодіжну науково-практичну конференцію «Безпека на дорозі»

Передбачено такі тематичні напрямки роботи конференції:

 • Лідерство у сфері безпеки дорожнього руху;
 • Комунікація суспільства як засіб попередження дорожньо-транспортного травматизму;
 • Роль та місце органів державної влади у системі забезпечення безпеки дорожнього руху;
 • «Школа ‒ вчитель ‒ учень» ‒ фундамент транспортної безпеки;
 • Поліцейська діяльність у сфері безпеки дорожнього руху;
 • Порятунок та надання допомоги постраждалим внаслідок дорожньо-транспортних пригод;
 • Громадська діяльність заради дорожньої безпеки.

До участі у конференції запрошуються молоді вчені, студенти, курсанти, аспіранти (ад’юнкти) закладів вищої освіти, молоді фахівці у сфері безпеки дорожнього руху Національної поліції України, органів державної влади та місцевого самоврядування, автотранспортних підприємств, а також учні закладів професійної (професійно-технічної) освіти та старшокласники загальноосвітніх навчальних закладів, представники громадських організацій тощо.

Детальна інформація про умови участі у конференції та порядок її проведення міститься в інформаційному листі.

Запрошуємо курсантів 3 курсу та студентів 3та 4 курсів взяти участь у експрес-курсі з прав людини, що організовується за підтримки Проекту Ради Європи «Внутрішнє переміщення в України: розробка тривалих рішень» та проводитиметься експертами ГО «Український інститут з прав людини» 26-28 березня 2019 року у м. Кривому Розі.

З детальною інформацією щодо участі, оформлення заявок та есе-проектів «Права ВПО = \ +\ - Права людини: що відбувається сьогодні» Ви можете ознайомитися перейшовши за посиланнями:

https://www.facebook.com/2078252099118157/posts/2301622673447764/

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLScvap6pE0lcpKAla2OY0SeMbwX2KFhK5BVOQCGP1yOmdYkPjQ/viewform

Напередодні П’ятого глобального тижня безпеки дорожнього руху, проголошеного Всесвітньою організацією охорони здоров’я з 06 по 12 травня 2019 року, виш-переселенець – Донецький юридичний інститут МВС України спільно з Департаментом патрульної поліції Національної поліції України проводить Всеукраїнський молодіжний поетичний конкурс «Рими на колесах».

Його метою є привернення уваги суспільства до актуальності питань безпеки дорожнього руху, формування у громадян, насамперед дітей, навичок безпечної поведінки на вулично-дорожній мережі, виховання свідомого ставлення до неухильного виконання правил дорожнього руху, залучення школярів та студентів до суспільної діяльності із запобігання аварійності на автомобільному транспорті, зміцнення позитивного іміджу Національної поліції України, популяризація поліцейської та юридичної освіти.

До участі у конкурсі запрошуються учні загальноосвітніх шкіл, позашкільних навчальних закладів, здобувачі вищої освіти, представники молодіжних громадських організацій з усіх регіонів України тощо.

Результати конкурсу будуть оголошені під час Молодіжної науково-практичної конференції «Безпека на дорозі», яку проводитиме Донецький юридичний інститут МВС України 07 травня 2019 року в м. Кривий Ріг.

Детальна інформація про умови участі у Конкурсі та порядок його проведення міститься у Положенні.

Шановні колеги, курсанти, студенти, магістри та аспіранти!

22 березня 2019 року кафедра соціально-гуманітарних дисциплін Донецького юридичного інституту МВС України проводить свій традиційний Регіональний круглий стіл молодих вчених «Гуманітарне знання в сучасному світі».

Передбачено такі напрямки роботи круглого столу:

 • гуманітарне знання: проблеми та перспективи розвитку;
 • людина – суспільство – держава: проблеми взаємовідносин;
 • питання реалізації та захисту прав людини в Україні;
 • проблеми та перспективи європейської й євроатлантичної інтеграції України;
 • стратегії розвитку наукового, освітнього та культурного простору України;
 • Соборна Україна: політика, географія й історична пам’ять (до 100-річчя проголошення Акту злуки українських земель та 80-річчя проголошення незалежності Карпатської України);
 • соціокультурні аспекти політичного розвитку України;
 • мова як атрибут національної ідентичності;
 • участь молоді в розвитку сучасного суспільства.

Запрошуємо до участі у круглому столі всіх бажаючих!

27 березня 2019 року відбудеться чергове засідання Вченої ради Донецького юридичного інституту МВС України

До порядку денного включено такі основні питання:

 1. Про стан діяльності та перспективи розвитку факультету № 2 відповідно до вимог МОН, МВС України щодо забезпечення якісного навчально-виховного процесу, дотримання службової та транспортної дисципліни, антикорупційного законодавства відповідно до вимог Закону України «Про Дисциплінарний статут Національної поліції України».
 2. Про стан та заходи щодо забезпечення конкурсного набору абітурієнтів (Абітурієнт – 2019) до Донецького юридичного інституту МВС України у 2019 році.
 3. Про роботу педагогічної ради Маріупольського центру первинної професійної підготовки «Академія поліції» та заходи щодо розвитку її діяльності. Стратегія розвитку педагогічної ради.
 4. Про стан діяльності Вчених рад факультетів Донецького юридичного інституту МВС України щодо забезпечення навчально-виховної, наукової, профорієнтаційної роботи, матеріально-технічного забезпечення навчально-виховного процесу факультетів та заходи щодо покращення їх роботи.
 5. Про підсумки державної атестації студентів денної форми навчання освітнього ступеня «магістр» факультету № 3 Донецького юридичного інституту МВС України.

Також на черговому засіданні колегіального органу можуть бути розглянуті Позапланові питання порядку денного («Різне») залежно від їх надходжень до секретаріату Вченої ради.

Real time web analytics, Heat map tracking