Минуле впливає на нас, на наше життя… Воно допомагає нам пізнати дійсність, пізнати себе… Спільні спогади зближують людей, допомагають краще зрозуміти один одного. З цього приводу справедливо пише сучасний американський письменник Джонатан Сафран Фоер: «… все освітлюється світлом минулого. Воно завжди з нами, всередині нас, визирає назовні…».

Шановні колеги-випускники Донецького юридичного інституту МВС України, запрошуємо Вас поділитися своїми спогадами і долучитися до гідної місії, доброї справи – до подання у рубрику ювілейного видання «Моя доля – інститут…» спогадів про роки навчання в інституті, про вплив вишу на Вас як особистість і фахівця, про пережите, здобуте у стінах рідного навчального закладу (cпогади просимо надсилати на електронну адресу: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.).

Своїми спогадами, дуже різними – і зворушливими, і відвертими, і зболеними, і життєствердними, поділилися вже більше сорока цікавих особистостей, кожен з яких по-своєму оцінює роль Донецького юридичного інституту у своєму житті. Але всі ці спогади об’єднує одне: співпереживання за долю вишу, безмежна любов до закладу, до колективу викладачів і віра в те, що Донецький юридичний інститут житиме і славитиметься завжди!

 

Редакційна колегія ювілейного видання

Real time web analytics, Heat map tracking