Донецький юридичний інститут МВС України
Головна сторінка Інформація для старшокласників із Зони АТО і Криму
Інформація для старшокласників із Зони АТО і Криму Друк

ОСВІТНІЙ ЦЕНТР «ДОНБАС-УКРАЇНА»

Верховна Рада України ухвалила закон, що забезпечує право на здобуття вищої освіти в українських ВНЗ дітям, які проживають на території проведення антитерористичної операції. Законом визначено порядок забезпечення права на здобуття освіти осіб, які проживають на території проведення АТО, зазначений на сайті українського парламенту. Наказом МОН України № 697 від 21.06.16 «Про внесення змін до деяких законів України щодо забезпечення права на здобуття освіти осіб, місцем проживання яких є територія проведення антитерористичної операції» затверджено порядок прийому для здобуття вищої та професійно-технічної освіти осіб, місцем проживання яких є територія проведення АТО.

Відповідно до пропонованого Наказу, дітям з територій проведення антитерористичної операції відкривається новий, значно простіший шлях для отримання атестатів і вступу до вищих навчальних закладів на території України. Для отримання українського атестату про повну загальну середню освіту потрібно пройти річне оцінювання та державну підсумкову атестацію з української мови та історії України, а для вступу до ВНЗ – скласти вступний іспит. Даний процес буде відбуватися через освітні Центри «Донбас-Україна».

У Донецькому юридичному інституті з 2016 року діє Освітній центр (ОЦ) «Донбас-Україна», який допомагає дітям успішно скласти ЗНО та вступити до вищих навчальних закладів України. На сьогодні в Донецькому юридичному інституті навчається 8 осіб, які проходили відповідну процедуру в Освітньому центрі «Донбас-Україна» і стали студентами Донецького юридичного інституту.

ОЦ продовжує надавати свою допомогу дітям, які проживають на території проведення АТО, у вступній кампанії 2017.

Законом визначено порядок забезпечення права на здобуття освіти осіб, які проживають на території проведення АТО, зазначено на сайті українського парламенту.

Увага!!! Постановою Кабінету Міністрів було затверджено ПЕРЕЛІК населених пунктів, що знаходяться на території проведення АТО (Наказ № 697 від 21.06.2016).

Завантажити алгоритм

 
Офіційні сторінки ДЮІ у соціальних мережах
facebook twitter
youtube instagram
Оберіть мову сайту:
Напиши листа ректорові
Пошта ректора
Електронна скринька довіри
Нашi контакти:

Адреси:
м. Кривий Ріг,
вул. Степана Тільги, 21
вул. Співдружності, 92а

м.Маріуполь, просп.Будівельників, 145

Телефони:
067 914 74 54
067 318 80 76
099 956 31 08

Електрона пошта:
postmaster@dli.donetsk.ua

Вiдвiдувачу
Для викладачівКорисні посилання
JoomlaWatch 1.2.12 - Joomla Monitor and Live Stats by Matej Koval