Офіційна пошта        postmaster@dli.donetsk.ua

Телефон приймальної ректора   (0629) 515587

З метою створення сприятливих умов для підвищення ролі правової науки в розробці й реалізації ефективної регіональної політики, координації наукових правових досліджень, що проводяться науковими установами і закладами вищої освіти Східного регіону України академік Національної академії правових наук України А.Г. Бобкова та ректор ДЮІ С.С. Вітвіцький виступили із спільною ініціативою про розташування на базі ДЮІ офісу Донецького регіонального наукового центру Національної академії правових наук України.

         Зазначена ініціатива отримала підтримку бюро президії Національної академії правових наук України, яка надала згоду на розміщення Донецького регіонального наукового центру НАПрН України в корпусі ДЮІ (м. Маріуполь, проспект Адмірала Луніна, буд. 89, каб. 217).

         Для довідки: відповідно до Статуту Національної академії правових наук України регіональні наукові центри створюються з метою координації діяльності наукових установ НАПрН України, навчальних закладів юридичного профілю у розробленні наукових проблем, що мають важливе значення для розвитку відповідних регіонів, а також для надання практичної допомоги місцевим органам виконавчої влади, органам місцевого самоврядування, правоохоронним органам і судам.

         Діяльність Донецького регіонального наукового центру НАПрН України поширюється на Східний регіон України, що включає Донецьку, Дніпропетровську, Запорізьку, Луганську області.

         Прийняття керівним органом Національної академії правових наук України вищевказаного рішення про розміщення регіонального наукового центру на базі Донецького юридичного інституту МВС України є свідченням визнання важливості розвитку юридичної науки у Східному регіоні та сприятиме подальшому розвитку нашого навчального закладу.

 

Андрій Захарченко,

завідувач науково-дослідної лабораторії

публічної безпеки громад