Офіційна пошта        postmaster@dli.donetsk.ua

Телефон приймальної ректора   (0629) 515587

Донецький юридичний інститут МВС України систематично виступає організатором та співорганізатором різного роду заходів: від науково-практичних і культурно-просвітницьких до правовиховних та профорієнтаційних.

Так учора, 15 жовтня 2020 року, КННІ ДЮІ МВС України гостинно надав можливість представникам громади м. Кривого Рогу обговорити ряд важливих питань у рамкам Круглого столу «Екологія. Безпечне місто».

У цей день площадку було надано Громадській організації «Криворізька фундація майбутнього», Громадській спілці «Екологічна рада Криворіжжя», Центру Економічного Відновлення, експертам з питань екології, економіки, права та інших сфер життєдіяльності міста. Серед спікерів виступав генеральний директор АО «Центральний гірничо-збагачувальний комбінат» Дмитро Шевчик та народний депутат ІХ скликання, заступниця голови комітету з питань екологічної політики у ВРУ Олена Криворучкіна.

Учасники та гості заходу, серед яких були курсанти та студенти Криворізького навчально-наукового інституту МВС України, представники громадськості, підприємств м. Кривого Рогу обговорили найболючіші для міста аспекти екологічної та правової безпеки.

З цікавою доповіддю виступила модераторка заходу Вікторія Тітова. Пані Вікторія розповіла присутнім про ряд проектів, що реалізовані в різних містах України та перспективи їх впровадження на теренах Криворіжжя. Проректор-директор КННІ Пилип Єпринцев підкреслив актуальність та доцільність пропозицій Вікторії Тітової й висловив впевненість, що запропоновані заходи сприятимуть зниженню рівня як злочинності в м. Кривому Розу взагалі так і її «вуличної» складової, зокрема. Присутні, у свою чергу, також підтримали ініціативу модераторки, висловили пропозиції щодо залучення до цього проекту не тільки його ініціаторів, а й місцевого бізнесу та влади.

Також під час круглого столу учасниками було приділено значну увагу екологічній безпеці міста. Гості продемонстрували цікаві інфраструктурні проекти, які зможуть в недалекому майбутньому значно покращити життя мешканців міста.

Підводячи підсумки заходу, його учасники висловили вдячність Донецькому юридичному інституту МВС України за участь в організації круглого сталу та побажали закладу вищої освіти подальшого розвитку на благо місцевої криворізької громади та України, надалі залишаючись флагманом юридичної освіти в регіоні.

 

Відділ комунікації та міжнародних зв’язків