Офіційна пошта        postmaster@dli.donetsk.ua

Телефон приймальної ректора   (0564) 94-70-21

В умовах сьогодення всі ми розуміємо, як важко залишитися без рідної домівки. На собі це особливо відчув наш інститут й наші співробітники, які вірно у той важкий рік поїхали разом всією родиною ДЮІ до інших міст. Поступово кожен з них перестав бути переселенцем, а щиро полюбив Маріуполь та обрав його своєю домівкою. Наразі ДЮІ активно здійснює свою освітню та наукову діяльність й робить всі можливі кроки аби стати потужним університетом. Неабияку підтримку в наших амбітних цілях та бажаннях нам надає Маріупольська міська рада.

Так, 14 жовтня під час урочистої церемонії присяги курсантів та курсанток Донецького юридичного інституту МВС України відбулася ще одна не менш знакова подія. В рамках підтримки працівників освіти міський голова м. Маріуполь Вадим Бойченко вручив сертифікати на службове житло для викладачів в будівлі, розташованій по проспекту Єдності. 10 квартир, з них три двокімнатні квартири і сім однокімнатних.

«Забезпечення житлом – це дуже важлива подія для мене та для моїх колег»! – відмітила психологиня відділення психологічного забезпечення відділу кадрового забезпечення ДЮІ Олена Рингач.

Наш інститут щиро вдячний міському голові за підтримку!

Відділ комунікації та міжнародних зв’язків