Офіційна пошта        [email protected]

Телефон приймальної ректора   (0564) 94-70-21

Донецький юридичний інститут МВС України

З метою розвитку мініфутболу, підвищення значимості фізичної культури і спорту, як важливої складової у формуванні здорового способу життя, кафедрою спеціальних дисциплін та професійної підготовки факультету № 2 були організовані та проведені змагання серед збірних команд студентів, курсантів та слухачів МЦППП «Академія поліції» ДЮІ МВС України. В змаганнях взяли участь вісім команд. Турнір проводився за «олімпійською» системою та складався з чвертьфіналів, півфіналів та фіналу.

В першому чвертьфіналі збірна команда курсантів 4 курсу факультету № 1 перемогла з рахунком 2:0 слухачів п’ятої навчальної групи «Академії поліції». Запекла боротьба відбулась у студентському протистоянні між студентами 3 курсу та 1 курсу факультету № 3. Підсумок - перемога третьокурсників з рахунком 2:1. В третьому поєдинку збірна команда слухачів «Академії поліції» поступилася з рахунком 1:2 команді курсантів 1 курсу факультету №2. В останньому чвертьфіналі зустрілися студенти та курсанти 2 курсу. Курсанти були сильнішими за своїх однолітків та перемогли з рахунком 4:0.

Півфінальні зустрічі розпочалися з матчу між курсантами 4 курсу та студентами 3 курсу. Підсумок - впевнена перемога студентів з рахунком 6:0. В другому півфіналі свій шанс краще використала збірна команди курсантів 2 курсу, яка забила єдиний гол у ворота курсантів 1 курсу.

Основний час зустрічі за 1-е місце між студентами третього курсу і курсантами другого курсу переможця не виявив (1:1), а серію післяматчевих пенальті впевненіше виконали курсанти – 6:5.

В перерві між матчами гравців та глядачів розважала група підтримки студенток 1 курсу факультету №3.

Команди були нагородженні кубком та грамотами. Також були номінації. Кращим воротарем став курсант другого курсу Микита Галашко. Кращим бомбардиром став Грицай Ілля - студент третього курсу, який забив у ворота  суперників 5 голів. Кращий гравець змагань - курсант другого курсу Сергій Тесленко. Номінанти отримали почесні грамоти. Вручив нагороди переможцям турніру начальник відділу кадрового забезпечення інституту Валентин Волянюк.

Судді змагань – викладач кафедри ТСП факультету № 2 старший лейтенант поліції Євген Коротков та викладач циклу СД МЦППП «Академія поліції» лейтенант поліції Артем Галькевич.