Офіційна пошта        postmaster@dli.donetsk.ua

Телефон приймальної ректора   (0629) 515587

Bookсrossing – це хобі та громадський рух, що діє за принципом соціальних мереж і є різновидом флешмобу. Людина прочитавши книгу, залишає її у громадському місці (парк, кафе, поїзд, тощо), для того, щоб інша людина могла цю книжку знайти та прочитати; та у свою чергу повторює процес. Минулого навчального року на факультеті №3 було організовано Bookkrossing.

 А нового навчального року студенти 1го курсу спеціальності «Право» та «Правоохоронна діяльність» охоче долучилися до руху, та підтримали таку інноваційну модель пропагування читання серед молоді. Протягом тижня майбутні правознавці та правоохоронці активно не лише поповнювали полиці новими книжками та обирали  для себе цікаві видання, а й запрошували приєднатися до оновленого буккросингу й інші факультети. Захід проходив під гаслом, яким студенти спонукали до приєднання до кроссбуккінгу, а саме: «Той хто вміє читати і не читає, немає ніяких переваг перед тим, хто читати не вміє…»

Виховання студентів, як активних, творчих, прогресивних та всебічно розвинених майбутніх фахівців є важливим елементом у навчанні на факультеті №3 ДЮІ МВС України.

  • 01
  • 02
  • 01
  • 02

Кафедра юридичних дисциплін