Офіційна пошта        postmaster@dli.donetsk.ua

Телефон приймальної ректора   (0564) 94-70-21

Викладачі Донецького юридичного інституту намагаються робити кожне заняття максимально корисним та цікавим для курсантів та студентів, залучати практиків та використовувати наочні матеріали. Використання викладачами всього арсеналу сучасних навчальних засобів та методів з метою підготовки конкурентоспроможних фахівців є одним з пріоритетів ректора д.ю.н, доцента, полковника поліції Сергія Вітвіцького.

З досліджень науковців нам відомо, що люди пам’ятають 10% того, що читають, 20% того, що слухають, 30% того, що бачать, 50% того, що бачать та слухають одночасно, 70% того, що самі кажуть і 90% того, що говорять та роблять власноруч.

Виходячи з цього, заняття, яке проводила завідувач кафедри кандидат юридичних наук Ольга Ковальова, пройшло не за класичною схемою семінарського заняття «питання-відповідь». Курсанти не лише слухали запитання викладача та відповідали, а й власноруч малювали схеми щодо окремих питань матеріалу, що вивчається та розповідали його. Заняття пройшло не лише корисно, але й весело. Курсанти з ентузіазмом сприйняли заняття з елементами тренінгу. Команди змагалися одна з одною в знаннях, креативності та вмінні працювати в групі, що не лише сприяло вдалому опануванню матеріалу, але й згуртувало колектив!

  • 01
  • 02
  • 01
  • 02

Кафедра оперативно-розшукової діяльності та інформаційної безпеки факультету № 1 (м. Маріуполь)