Офіційна пошта        postmaster@dli.donetsk.ua

Телефон приймальної ректора   (0564) 94-70-21

За ініціативи завідувача кафедри ЦГП Віталія Кадали, яка була підтримана усіма членами викладацького колективу було проведено святкову, благодійну акцію на тему «Вітай – Підтримуй - Пізнавай…». До проведення благодійної акції долучилися  т.в.о. директора загальної бібліотеки Донецького юридичного інституту МВС України Тетяна Турло та бібліотекар загальної бібліотеки Євгенія Лімонова.

Метою святкової акції стало привітання працівників загальної бібліотеки  Донецького юридичного інституту МВС України з нагоди  Всеукраїнського дня бібліотек та поповнення бібліотечного фонду науковими виданнями.  журналами та матеріалами ЗМІ фахового спрямування.

У вітальній промові Віталій Кадала зазначив «…сучасна бібліотека – це не просто книгозбірня, а й відкритий кожному безмежний інформаційний світ, а також це храм духовності, до якого завжди можна прийти не тільки в пошуках істини, а й за розрадою, прагненням досягти душевної рівноваги». Від себе особисто та від усіх членів колективу кафедри ГПД вітаємо Вас з Всеукраїнським днем бібліотек і бажаємо успіхів у вашій благородній просвітницькій справі.

До привітань долучився доктор юридичних наук, професор кафедри ГПД Богдан Деревянко, який зазначив «…бібліотекарі – це порадники на шляху до вершини знань та мудрості, збирачі духовних скарбів та провідники у світ непізнаного». Професор кафедри побажав колективу загальної бібліотеки Донецького юридичного інституту МВС України міцного здоров’я, довголіття, родинного затишку, дружнього взаєморозуміння та підтримки.

Доценти кафедри ЦГП Олександра Роженко, Олена Гузенко та Наталія Макаренко також долучилися до поздоровлень та зазначили «…символічно дане свято вважається святом Віри, Надії, Любові і їх матері Софії (мудрості)». Дякуємо Вам за  почесну, повсякденну працю,  за повагу та толерантне ставлення до студентів,бажаємо творчої наснаги, постійного руху вперед, міцного здоров’я, натхнення, взаєморозуміння та підтримки, добра, миру, нових успіхів, професійної досконалості. Будьте креативними, бадьорими та життєрадісними.

Святковий захід відбувся в дружній атмосфері, спілкування залишило приємні враження. Завідувач кафедри ЦГП Віталій Кадала подякував усім учасникам  за підтримку благодійного заходу. У свою чергу т.в.о. директора загальної бібліотеки Тетяна Турло  також подякувала колективу кафедри ЦГП за поздоровлення і передану навчальну і фахову літературу для поповнення бібліотечного фонду . На згадку про проведену святкову, благодійну акцію на тему «Вітай – підтримуй –пізнавай…» було зроблено ряд фото.

  • 01
  • 02
  • 04
  • 05
  • 06
  • 01
  • 02
  • 04
  • 05
  • 06

Доцент кафедри ЦГП

Олена ГУЗЕНКО