Офіційна пошта        postmaster@dli.donetsk.ua

Телефон приймальної ректора   (0629) 515587

1 жовтня у місті Маріуполі розпочато проведення конкурсу дитячих малюнків "Мій кращий друг – безпечний рух"

Проблема дорожньо-транспортного травматизму наразі сягає величезного масштабу. Найтрагічнішим є те, що серед постраждалих опиняються й діти. У період з 1 січня по 31 серпня 2020 року в Україні сталось 2278 дорожньо-транспортних пригод за участю дітей, в яких загинуло 104 дитини та 2535 були травмовані.

З метою привернення уваги суспільства до проблем безпеки дорожнього руху, формування у дітей безпечних навичок поведінки на вулично-дорожній мережі, виховання свідомого ставлення до неухильного виконання правил дорожнього руху та зміцнення позитивного іміджу Національної поліції України Донецький юридичний інститут МВС України спільно зі співорганізаторами щорічно проводить у місті Маріуполі конкурс дитячих малюнків «Мій кращий друг – безпечний рух» серед учнів загальноосвітніх закладів та вихованців закладів позашкільної освіти за напрямом образотворчого мистецтва.

Співорганізаторами конкурсу є Департамент освіти Маріупольської міської ради, Управління патрульної поліції в Донецькій області, відділ ювенальної превенції УПД ГУНП в Донецькій області, громадська організація «Молодіжна Ліга майбутніх поліцейських».

На конкурс подаються самостійно підготовлені індивідуальні творчі роботи, що відповідають тематиці конкурсу. Подані малюнки мають бути виконані у довільній графічній, живописній формі, виконані олівцями, акварельними фарбами чи гуашшю. Розмір роботи повинен бути форматом А4 (210 × 297 см). Роботи не оформляються рамкою, паспарту, наклейками чи фломастерами.

Конкурс дитячих малюнків «Мій кращий друг – безпечний рух» проводиться в два етапи:

І-й – внутрішньошкільний (з 1 по 25 жовтня 2020 року) проводиться у закладах освіти міста у таких номінаціях:

- серед учнів 1-4 класів;

- серед учнів 5-7 класів;

- серед вихованців закладів позашкільної освіти за напрямом образотворчого мистецтва.

Під час внутрішньошкільного етапу конкурсу його учасники подають творчі роботи до своїх закладів середньої освіти або закладів позашкільної освіти за напрямом образотворчого мистецтва для оцінювання журі, що створюється закладом.

До 25 жовтня 2020 року журі закладів середньої освіти визначають одного переможця у номінації серед учнів 1-4 класів та одного переможця серед учнів 5-7 класів. Заклади позашкільної освіти за напрямом образотворчого мистецтва визначають лише одного переможця серед робіт своїх вихованців незалежно від його вікової категорії.

Роботи переможців внутрішньошкільного етапу конкурсу приймаються у Донецькому юридичному інституті МВС України за адресою: м. Маріуполь, проспект Адмірала Луніна, б. 89 у період з 26 по 30 жовтня 2020 року.

ІІ-й – загальноміський етап (з 26 жовтня по 06 листопада 2020 року). Проводиться оцінювання конкурсних робіт серед переможців внутрішньошкільного етапу у кожній номінації окремо.

Оголошення результатів конкурсу відбудеться до 15 листопада 2020 року.

Організатори конкурсу малюнків запрошують усіх школярів проявити свої творчі здібності та зробити свій внесок у попередження дорожньо-транспортного травматизму, долучившись до участі в конкурсі дитячих малюнків «Мій кращий друг – безпечний рух».

  • 01
  • 02
  • 01
  • 02

Науково-дослідна лабораторія

публічної безпеки громад факультету № 2