Офіційна пошта        postmaster@dli.donetsk.ua

Телефон приймальної ректора   (0564) 94-70-21

В сучасному світі проблема екології стоїть особливо гостро. Хтось вірить в глобальне потепління і намагається докладати зусилля у боротьбі з цим явищем, а хтось закриває очі на існуючі проблеми через страх та небажання усвідомлювати їх небезпеку. Але ось реальні показники — маса побутових відходів в містах світу склала 1,3 мільярди тонн. І щороку цей показник продовжує зростати….

Однак студенти Донецького юридичного інституту МВС України розуміють, що проблема екології стосується кожного, тому для них ця тема не байдужа.

Студентська ініціатива ДЮІ підтримує кожен проєкт, який сприятливо впливає на наше довкілля. Всесвітній день прибирання — не є винятком.

Студенти першого курсу ДЮІ МВС України спеціальності "Правоохоронна діяльність" взяли участь в проєкті по збереженню навколишнього середовища.

Сортування сміття — маленький, але дуже вагомий крок для збереження природи. Пластик, скло і папір сортують в окремі кошики, а після — відвозять на сміттєпереробні заводи.

Важливо, щоб наше суспільство з усвідомленням відносилося до навколишнього середовища і не забувало про те, що майбутнє нашої планети залежить тільки від нас самих, адже збереження екології важливо не тільки для людей, а й для багатьох видів тварин, які через негативні екологічні показники і природні катастрофи почали стрімке вимирання у зв’язку зі змінами екосистем.

Відділ комунікації та міжнародних зв’язків