Офіційна пошта        postmaster@dli.donetsk.ua

Телефон приймальної ректора   (0564) 94-70-21

У житті кожної людини, а тим більш поліцейського повинні, бути присутніми тренування та спорт! Рух - це життя, і це необхідно запам'ятати кожному з нас. Ті люди які ведуть активний спосіб життя, люблять займатися спортом, виглядають здоровими і сильними. Курсанти Донецького юридичного інституту є вправними спортсменами й своїми досягненнями постійно це підтверджують. Успіхи наших спортсменів - це не просто високі результати. Це й підвищення престижу служби в правоохоронних органах й закладу освіти в цілому.

Так, наприкінці травня у Маріуполі відбувся фізкультурно-оздоровчий захід у якому, спільно з поліцейськими Центрального відділу поліції, взяв участь і курсант 306-го навчального взводу факультету № 2 ДЮІ МВС України, рядовий поліції Станіслав Борщак.

«Індивідуальний забіг: разом – і для всіх» є новим прикладом організації фізкультурно-оздоровчої діяльності в умовах карантину. Легкоатлетичний забіг відбувався на 1600 метрів.

З метою забезпечення карантинних обмежень кожен з спортсменів розпочинав біг з інтервалом в одну хвилину після попереднього учасника. Станіслав Борщак проявив спортивні якості й гідно представив Донецький юридичний інститут та здобув перемогу у забігу. Щиро вітаємо переможця й бажаємо нових звершень!

В умовах карантинних обмежень Донецький юридичний інститут, а саме кафедра спеціальних дисциплін та професійної підготовки факультету № 2 продовжує роботу щодо залучення особового складу до заходів з популяризації фізичної культури та спорту.

  • 1
  • 2
  • 3
  • 1
  • 2
  • 3

Сергій Пекарський,
кафедра спеціальних дисциплін та професійної підготовки факультету № 2,
з використанням матеріалів Центрального відділу поліції ГУНП в Донецькій області