Офіційна пошта        postmaster@dli.donetsk.ua

Телефон приймальної ректора   (0629) 515587

Квітучий травень цьогоріч знову приніс у Кривий Ріг улюблене свято — День народження міста. У цей день кожен з його мешканців відчуває себе частиною великої родини.

Кривий Ріг – особливе місто. Це не лише індустріальний фундамент України, багаті надра та потужна промисловість, це – славні традиції козацького краю, а головне – талановиті, сильні духом люди, які прославляють не лише рідне місто, а й всю країну.

Саме завдяки таким щирим, добрим, працелюбним, гостинним і привітним людям, які мешкають у Кривому Розі та створюють його матеріальне й духовне сьогодення та майбутнє, колектив Донецького юридичного інституту МВС України, тимчасово переміщеного закладу вищої освіти, відчуває себе частиною великої родини Криворіжжя.

Можна з впевненістю сказати, що для Донецького юридичного інституту МВС України Кривий Ріг став спільним місцем, тим куточком на Землі, який для кожного з нас  створює і втілює наші можливості. Кривий Ріг розквітає і  стає гарнішим. Завдяки наполегливості та самовідданості містян продовжує розвиватися сучасний Кривий Ріг: споруджуються нові будівлі, змінюються вулиці, створюється сучасна інфраструктура, саме цю можливість надали і вишу-переселенцю Донецькому юридичному інституту МВС України. З кожним днем ми заручилися дієвою підтримкою з богу місцевої влади, громади та усіх не байдужих до долі вишу-переселенця.

Наші перші зустрічі й кроки з відновлення закладу вищої освіти були впевненими та рішучими, а на тепер, після вже шести років перебування вишу-переселенця на Криворіжжі, мешканці міста відчувають присутність інституту, як потужного юридичного закладу вищої освіти, випускники якого стають високопрофесійними фахівцями своєї справи та працюють, як на благо розвитку міста, так і всієї України.

Колектив Донецького юридичного інституту МВС України щиро вітає криворіжців зі святом та дякує місцевій громаді Кривого Рогу в особі Криворізького міського голови Юрія Григоровича Вілкула за допомогу та гостинність, що прийняли виш-переселенець у свою велику дружню родину. Без перебільшення, завдяки підтримці наданої  Вами нашому навчальному закладу, Донецький юридичний інститут МВС України  розвивається та  готує майбутніх правоохоронців, які вже завтра стануть на охорону публічного порядку у місті, та захисту прав і свобод кожного криворіжця. Саме за підтримки з  Вашого боку та очолюваного Вами виконавчого комітету, громаді міста, інститут розгорнув повноцінну освітню та наукову діяльність на теренах Кривого Рогу, відновив матеріально-технічну базу та позитивно розв’язує побутові та соціальні питання.

Тож нехай зростає та процвітає Кривий Ріг! Хай щастя, любов і достаток живуть на кожній його вулиці, у кожному домі, в кожній родині, об’єднуючи всіх нас у згуртовану й небайдужу громаду. Бажаємо, щоб кожен мешканець або гість Кривого Рогу був щасливий та жив у благополуччі. Нехай у кожного буде своя прекрасна історія, яка сталась на вулицях улюбленого міста.

Зі святом, місто довжиною в життя!

Відділ комунікації та міжнародних зв’язків