Офіційна пошта        postmaster@dli.donetsk.ua

Телефон приймальної ректора   (0564) 94-70-21

З метою активізації проведення профорієнтаційної роботи з робочим візитом до с.м.т. Широке, Широківського району, Дніпропетровській області завітав завідувач кафедри оперативно – розшукової діяльності факультету №1 Донецького юридичного інституту МВС України, кандидат юридичних наук, майор поліції Шапарь Артем Олександрович.

За для подальшої співпраці та налагодження взаємодії Артем Олександрович відвідав Широківське відділення поліції Криворізького відділу поліції ГУНП в Дніпропетровській області, Комунальний заклад " Широківську школу №1 загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів" Широківської селищної ради, Комунальний заклад "Широківську школу №2 загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів" Широківської селищної ради.

Під час робочого візиту керівникам вищезазначених установ було доведено всю необхідно інформацію щодо вступу до Донецького юридичного інституту МВС України, а також у всіх деталях роз’яснено діяльність інституту, адже абітурієнти повинні розуміти, що вища юридична освіта – це широкий спектр можливостей, які вони зможуть використати у майбутньому. Необхідно зазначити, що детальну увагу приділено усій діяльності інституту, починаючи з факультету №1 (з підготовки фахівців для підрозділів національної поліції України) та закінчуючи факультетом №4 (заочного та дистанційного навчання), для того, щоб кожен з майбутніх юристів вже міг обирати свій напрям діяльності.

Як результат, можна впевнено зазначити, що діяльність Донецького юридичного інституту тільки набирає оберти, і надалі проведення профорієнтаційної роботи буде тільки розширюватись, а головне, абітурієнти повинні розуміти, що  істинне призначення профорієнтаційних заходів це не реклама Вишу, це надання реальної можливості зрозуміти яку потужну юридичну освіту можна отримати у стінах Донецького юридичного інституту.

  • 01
  • 02
  • 03
  • 01
  • 02
  • 03

Кафедра оперативно-розшукової діяльності

факультету №1