Офіційна пошта        postmaster@dli.donetsk.ua

Телефон приймальної ректора   (0564) 94-70-21

Мій вибір нести службу в поліції. Особисто для мене це поклик, а також, напевно, сенс мого життя. Я вважаю, поліція – це те місце, де я маю змогу розкритися як особистість, адже це мій свідомий вибір поєднаний бажанням служити українському народові. На мою думку, служба у поліції це не тільки спосіб самореалізації, а й можливість довести самій собі, що я сильна та мужня дівчина.

Ще змалечку, я зробила для себе вибір стати правоохоронцем, я була впевнена, що створена саме для цього. Я завжди мріяла стати гідним поліцейським, а також завжди вважала, що це головна мета мого життя. Слід додати, що навчаючись у Донецькому юридичному інституті, я постійно набуваю практичних та теоретичних навичок роботи поліцейського, а тому впевнено можу стверджувати, що через декілька років стану висококваліфікованим співробітником Національної поліції України. Набуття професійних навичок для мене це вже стиль життя, я постійно намагаюся навчатися, а також більшу частину свого вільного від служби часу витрачаю на навчання, і собою пишаюся, адже тільки від мене залежить моє майбутнє. Не можу не сказати, що головним для мене залишається народ України, який я повинна захищати від злочинності, адже саме таке відношення до служби в поліції є істинним, і повинно цінуватися народом та державою.

Хотілось би додати про освітню програму «курсант-слухач» (2+1). Я вважаю, що це шанс, яким я в змозі скористатися. Я впевнена, що після того як я долучуся  до даної освітньої програми, рівень моєї професійної підготовки значно збільшиться і я стану  ще на крок ближче до своєї мети.

Як висновок, я впевнено можу сказати, що мій вибір – нести службу в поліції та продовжувати навчатися. Я впевнена, що я досягну своєї мети та зможу стати, дійсно, висококласним та кваліфікованим співробітником Національної поліції України.

  • 01
  • 02
  • 03
  • 01
  • 02
  • 03

За матеріалами Анни Загурської