Офіційна пошта        postmaster@dli.donetsk.ua

Телефон приймальної ректора   (0564) 94-70-21

Мобінг, як торнадо, що відірвався від весняного дощу, —

палкий,колективний напад, який виростає зі звичайного конфлікту.

Кеннет Уестус, канадський соціолог

Обговорювати тему дискримінації можна годинами, особливо якщо розглядати кожен її вид та прояви. Сьогодні я вам розповім що таке мобінг на робочому місці,  і які його вираження.

У бюджетних організаціях та підприємствах найбільше страждають найменш захищені категорії працівників: жінки через сексуальні домагання, особи з інвалідністю через неприйняття їх як членів колективу та фахівців, представники ЛГБТ-спільноти та прибічники фемінізму через невідповідність традиційним соціальним ролям.

Але сучасні методики управління персоналом не тільки не покращили ставлення співробітників один до одного, але й посилили психологічний тиск. У компаніях, де трудова діяльність відбувається на засадах «ефективного управління персоналом», повною мірою розквітають такі форми ментального насильства, вікова дискримінація, від якого страждають як літні, так і молоді працівники. Молоді співробітники — вкрай зручний для роботодавців кадровий матеріал, який у пошуках роботи мігрує з компанії в компанію, але водночас погоджується на «сіру зарплату», готовий до надмірної праці й практично не здатний відстояти свої права. Натомість люди старшого віку без жалю відправляються на «смітник історії», як нездатні освоїти технічні нововведення.

Не є винятком на підприємствах приватного сектору жінконенависництво та харасмент (домагання), фізичне насильство проти жінок. Умова про заборону вагітніти стала практично обов’язковою під час прийняття на роботу молодих жінок. Що стосується чоловічих колективів, то в них, на жаль, у більшості випадків питання про отримання відпустки по догляду за дитиною табуйоване, та переважно засуджується й висміюється патріархальним трудовим товариством. Все це можна назвати одним словом – мобінг (від англ. mob — натовп) тобто психологічне, фізичне або економічне насильство колективу, спрямоване на конкретного співробітника.

 Результатом роботи в трудовому середовищі, сповненому психологічного, фізичного, сексуального та інших форм насильства, є психологічні та фізичні захворювання, розчарування в собі як у фахівці та особистості. Нерідкими є випадки самогубств працівників після цькування співробітниками чи сексуального домагання. Траплялися випадки фізичної помсти ображених працівників із використанням зброї та масовими жертвами. Крім того, логічно, що неадекватна робоча атмосфера призводить до низького рівня продуктивності праці.

Підсумовуючи вищесказане, витикає, що головна проблема мобінгу на робочому місці полягає в дегуманізації людських стосунків, зведенні взаємодії колег та колежанок до хижого полювання на слабкішого та інакшого, нехтування основоположними трудовими правами, насамперед на гідне ставлення.

  • 01
  • 02
  • 03
  • 01
  • 02
  • 03

Помічниця ректора з гендерних питань

Ганна Бойцова