Офіційна пошта        postmaster@dli.donetsk.ua

Телефон приймальної ректора   (0564) 94-70-21

Минулого тижня у Кривому Розі відбувся урочистий захід, присвячений нагородженню курсантів Донецького юридичного інституту, які були залучені до забезпечення публічної безпеки і порядку у місті Кривому Розі на період карантину.

Начальник Криворізького відділу поліції ГУНП в Дніпропетровській області полковник поліції Сергій Лукашов спільно з ректором Донецького юридичного інституту МВС України полковником поліцій Сергієм Вітвіцьким  відзначили курсантів почесними грамотами та подяками за сумлінне виконання своїх службових обов’язків під час заходів із забезпечення публічної безпеки і порядку, направлених на нерозповсюдження коронавірусної інфекції COVID-19 у місті Кривому Розі. Всього під час нагородження подяки отримали 87 курсантів закладів вищої освіти зі специфічними умовами навчання МВС України, з яких більша частина — курсанти інституту.

Нагороди отримали і співробітники Криворізького відділу поліції. Ректор Донецького юридичного інституту МВС України полковник поліцій Сергій Вітвіцький вручив подяки працівникам поліції, які забезпечували на високому професійному рівні проходження стажування наших курсантів. Також у підрозділах Криворізького відділу поліції, а саме: у Довгінцевському ВП КВП, Покровському ВП КВП, Саксаганському ВП КВП, Металургійному ВП КВП, Інгулецькому ВП КВП, Криворізькому РВП КВП, Широківському ВП КВП, Тернівському ВП КВП, а також у ВП на ст. Кр.-Гол. КВП відбулися урочисті шикування, у яких взяли участь наші співробітники, які, в свою чергу, за дорученням ректора інституту Сергія Вітвіцького, вручили наставникам навчальних практик подяки та висловили слова вдячності за підтримку наших курсантів у практичній діяльності під час забезпечення публічної безпеки і порядку.

Нагадаємо, всього на період карантину, пов'язаного з протидією поширення коронавирусной інфекції, до патрулювання міст і підтримки безпеки залучали курсантів 2-4 курсів. У Кривому Розі до лав правоохоронців приєдналися 240 здобувачів вищої освіти. Серед них 196 — з Донецького юридичного інституту. Всього ДЮІ надав понад 400 курсантів, які приєдналися до забезпечення публічної безпеки і порядку в 18 регіонах України.

  • 01
  • 02
  • 03
  • 04
  • 01
  • 02
  • 03
  • 04

Відділ комунікації та міжнародних зв’язків