Під час карантину зросла кількість звернень жінок з приводу домашнього насилля у служби підтримки. Здавалося б, що карантин – це не тільки захист себе від короновірусної інфекції, але й час побути зі своїми рідними, переосмислити цінності свого життя, проте є і побочні ефекти такої самоізоляції. Один з таких ефектів, на жаль, це зростання випадків домашнього насилля. Тому помічниця ректора з гендерних питань Ганна Бойцова спільно з Оленою Рингач, психологинею  відділення психологічного забезпечення відділу кадрового забезпечення, провели інформаційно-роз’яснювальну лекцію щодо запобігання та протидії домашньому насильству та насильства за ознакою статі.

Лекція була проведена у форматі відеоконференції, до якої долучилися 25 курсантів 109 та 110 взводів факультету №2. Під час конференції основним питанням стало запобігання родинному насильству. Так зване родинне, або ж приватне – такий вид насильства, що трапляється із потерпілим  особистому, житті, при спілкуванні зі своїми близькими, членами сім’ї. І найстрашніше, що находячись зі своїми рідними 24/7, реально зростає напруга, а тому зростає кількість випадків домашнього насильства, а саме фізичного, психологічного, економічного та сексуального.

Також, протягом онлайн лекції приділили особливу увагу до ролі органів Національної поліції у запобіганні та протидії домашньому насильству, до форм та методів запобігання та протидії домашньому насильству та насильства за ознакою статі органами Національної поліції, а також до правил спілкування з членами сім’ї, в який чиниться насильство.

У разі, якщо ви, або ж хтось з ваших друзів чи знайомих, стають жертвами насильства, ми закликаємо ніколи не мовчати, а дзвонити до органів Національної поліції та до служб підтримки, які працюють цілодобово! Зупинимо насильство разом! #СТОПНАСИЛЬСТВУ!

 

  • 01
  • 02
  • 03
  • 01
  • 02
  • 03

Помічниця ректора з гендерних питань
Бойцова Ганна спільно з
психологинею  відділення психологічного забезпечення
Оленою Рингач

Real time web analytics, Heat map tracking