4 квітня 2020 року вийшов друком черговий випуск збірника наукових праць «Правовий часопис Донбасу» – № 1 (70) 2020.

У випуску представлено 26 статей 35 авторів. Серед 35 авторів: 10 докторів наук, 17 кандидатів наук, 8 аспірантів, здобувачів. Одна стаття надійшла з Республіки Білорусь; 11 авторів – науковці інших закладів вищої освіти України, зокрема 3 автори з Національної академії внутрішніх справ, видання зацікавило й наукову спільноту Одеського державного університету внутрішніх справ, Національної академії Державної прикордонної служби, Національного університету «Одеська юридична академія», Криворізького економічного інституту Київського національного економічного університету ім. Вадима Гетьмана, Міжнародного гуманітарного університету,  Кам’янець-Подільського податкового інституту.

Зазначений номер видання складається з 7 розділів. Найпопулярнішим серед когорти авторів цього випуску став розділ «Адміністративне право і процес; фінансове право; інформаційне право», до якого було подано 7 статей. Цей номер, як і попередні, містить інформацію про ORCID кожного автора, REFERENCES до кожної статті, оновлені вимоги до оформлення статей, інформацію про авторів, QR-код випуску; номеру й кожній його статті вже присвоєно міжнародний цифровий ідентифікатор DOI.

Відповідно до наказу Міністерства освіти і науки від 17.03.2020 № 409 «Про затвердження рішень Атестаційної колегії Міністерства щодо формування Переліку наукових фахових видань України від 26 лютого і 6 березня 2020 року та внесення змін до наказу Міністерства освіти і науки України від 11 липня 2019 року № 975» збірник наукових праць Донецького юридичного інституту МВС України включено до Переліку наукових фахових видань України як друковане періодичне видання категорії «Б» у галузі юридичних наук (081 – Право). Цю інформацію також зазначено у випуску.

За доброю традицією нагадуємо: триває набір статей до 2 (71) 2020 випуску фахового видання Донецького юридичного інституту МВС України –  редакційна колегія «Правового часопису Донбасу» чекає на нові актуальні дослідження з питань юридичної науки. З оновленими вимогами щодо оформлення наукових статей радимо ознайомитися на сайті видання за посиланням.

  • 01
  • 02
  • 01
  • 02
 

Відділ організації наукової роботи

Real time web analytics, Heat map tracking