Ми стільки можемо, скільки знаємо.

Френсіс Бекон

Підготовка працівників оперативних підрозділів Національної поліції є одним з головних завдань закладів вищої освіти із специфічними умовами навчання МВС України. Навчальна дисципліна «Основи оперативно-розшукової діяльності» є однією з фахових, на якій фактично базується практична діяльність майбутніх працівників оперативних підрозділів.

Тому, при розробці навчального посібника «Основи оперативно-розшукової діяльності в Україні» було прагнення авторського колективу Одеського державного університету внутрішніх справ відобразити  основні положення ОРД, сформувати цілісну систему знань щодо правових основ та принципів цієї діяльності, особливості компетенції та структури оперативних підрозділів, які здійснюють протидію злочинності. Видання вийшло друком за загальною редакцією ректора Одеського державного університету внутрішніх справ, кандидата юридичних наук В’ячеслава Аброськіна. Колектив авторів – науковці ОДУВС, які мають значний практичний досвід роботи в оперативних та слідчих підрозділах ОВС та Національної поліції України, із задоволенням поділився результатом спільної наукової роботи з колегами-освітянами Донецького юридичного інституту. Автори сподіваються, що посібник буде корисним як для викладачів ДЮІ з даної дисципліни при формуванні нової парадигми освітнього процесу, яка забезпечить належну якість освітньої діяльності, так і для  здобувачів вищої освіти, які набувають нові знання. Автори не виключають можливість, що навчальний посібник поновить інтерес працівників практичних підрозділів Національної поліції щодо розглянутого питання для вивчення нормативно-правового забезпечення проведення ОРД та напрямів використання результатів її діяльності.

Всі, кого зацікавило дане видання, мають можливість ознайомитися з ним, завітав до читальної зали загальної бібліотеки ДЮІ.

 

  • 01
  • 02
  • 01
  • 02

Колектив загальної бібліотеки

Real time web analytics, Heat map tracking