Наука не є і ніколи не буде

закінченою книгою.

Кожний важливий успіх

приносить нові запитання.

Альберт Ейнштейн

До бібліотечного фонду загальної бібліотеки Донецького юридичного інституту від Державного науково-дослідного експертно-криміналістичного центру МВС України надійшов науково-практичний збірник Криміналістичний  вісник” випуски 1 та 2 за 2019 рік. Це фахове видання висвітлює як загальнотеоретичні питання криміналістики, так і питання прикладних експертних досліджень і практичних напрацювань судових експертиз.

У збірнику матеріал згруповано за наступними розділами: методологія та організація експертно-криміналістичного забезпечення боротьби зі злочинністю, використання досягнень науки і техніки та позитивного досвіду в експертній діяльності, а також проблеми дослідження речових доказів.

У представлених випусках є можливість ознайомитись з напрямами розвитку структури і змісту криміналістичної техніки в Україні;  з особливостями використання електронних (цифрових) доказів у кримінальних провадженнях та електронними документами як об’єктом судової економічної експертизи; з можливостями діагностичних досліджень під час судової почеркознавчої експертизи; з визаченням слідів контактної взаємодії людини з вибуховими речовинами, продуктами вибуху і пострілу а також криміналістичними критеріями визначення холодної зброї та їх вплив на висновки експерта та ін.

Зі змістом вісника ви маєте можливість ознайомитися, розгорнувши примірники науково-практичного збірника у читальній залі загальної бібліотеки.

  • 01
  • 02
  • 01
  • 02

Колектив загальної бібліотеки

Real time web analytics, Heat map tracking