Офіційна пошта        postmaster@dli.donetsk.ua

Телефон приймальної ректора   (0564) 94-70-21

А чи знаєте ви, щороку 27 березня у всьому світі відзначають День театру? У цього свята є свій девіз «Театр как средство взаимопонимания и укрепления мира между народами». Погодьтесь, актуально! Високомайстерне театральне мистецтво упродовж багатьох наступних поколінь слугує справі миру і співпраці між народами, зростанню духовності в суспільстві, примноженню культурно-мистецьких традицій українського НАРОДУ. На теперішній час в Україні фунціонують більше 100 театрів.

Щиросердно вітаємо з Міжнародним днем театру усіх, кого по життю супроводжує любов до цього дивовижного неосяжного явища, яким є театр. Найкращі побажання добра і здоров’я, сили і наснаги творчому складу театру, чиїм натхненням створюються вражаючі сценічні дійства, а також численним працівникам усіх відділів, цехів і служб театру, чиєю сумлінною працею забезпечується його успішний розвиток. Найщиріші вітання також шанувальникам багатогранного театрального мистецтва. До речі курсанти та студенти ДЮІ МВС України, в рамках культурного розвитку, регулярно відвідують прем'єри у театрах Маріуполя та Кривого Рогу.

Шановні друзі пропонуємо вашій увазі корисні посилання, які дозволять вам долучитися до перегляду українських та світових шедеврів!

Театр імені Івана Франка

Львівська національна опера

Відділ комунікації та міжнародних зв’язків