Офіційна пошта        postmaster@dli.donetsk.ua

Телефон приймальної ректора   (0564) 94-70-21

Увесь світ об'єднує 20 березня − Міжнародний день щастя. Свято було задекларовано Резолюцією ООН в 2012 році. Її мета − визнати, що щастя дуже важливе в людському житті, а прагнення до нього — це загальне почуття, яке об'єднує населення всієї планети.

У Резолюції ООН вказується, що держави повинні в цей день провести відповідні заходи, спрямовані на поінформованість людей в тому, наскільки важливо знайти своє щастя в житті.

Ініціатором встановлення такого свята, як не дивно, стала невелика країна Бутан. Вважають, що жителі саме цього королівства є найщасливішими на землі

Варто зазначити, що ще шістьма роками раніше − в 2006 році був введений Міжнародний індекс щастя, який визначає добробут людей в різних країнах і стан навколишнього середовища.

Що ж таке щастя?

Цей стан нашої душі вивчається до сьогоднішнього дня багатьма науками: психологією, філософією, етикою, богослов'ям, біологією та іншими. Фізіологи наполягають, що у щастя є коріння в нашому організмі — це гормони: ендорфін, серотонін і дофамін.

Щастя залишається відкритою темою і відкритим полотном для творіння і інтерпретацій. Адже кожна людина настільки унікальна і індивідуальна, у кожного свої цінності.

Чи часто ми замислюємося над тим, в чому полягає щастя і як його досягти?

Напевно, подібні питання все більше риторичні і відповіді на них глибоко індивідуальні.

По-перше, відчути себе щасливим зможе той, хто усвідомлює, що щастя завжди всередині самої людини. Це тільки ваші зусилля і ваше бачення. Немає рецепта щастя. Адже для когось щастя — це сім'я, для когось — робота, а хтось не уявляє життя без подорожей. Але один знаменник все-таки є − це гармонія душі і тіла, це любов до себе і ближнього. Людина, яка сіє добро і світло не може бути нещасною.

Навіть в самому завантаженому графіку знайдіть кілька хвилин для себе. Для того, що по-справжньому приносить задоволення. Зробіть сюрприз самому собі!

Комусь підніме настрій чашечка свіжої кави і шоколадний брауні, хтось зможе розслабитися, прогулявшись в парку, а для когось просто поговорити зі старим другом – вже неймовірне щастя.

Насправді, людині не так багато і треба, щоб відчувати приплив життєвої енергії. Досить дозволити собі повноцінний відпочинок, відчувати тепло в спілкуванні з близькими, мати улюблену роботу та хобі.

Оточуйте себе коханими людьми, красивими речами і приємними враженнями. Будьте активні, рух – це завжди прилив життєвих сил, але не забувайте насолоджуватися хвилинами відпочинку.

Відпустіть це, щоб бути щасливим:

  • гнів і образи — вони роблять вас нещасними, ви з'їдаєте самого себе;
  • заздрість — ви нічого не досягнете, заздрячи іншим;
  • схвалення — ви втрачаєте себе, коли робите все тільки для того, щоб хтось вас похвалив;
  • прагнення до ідеалу — такого немає, і це стосується всього: зовнішнього вигляду, способу тіла, умінь, навчання, роботи.

Друзі, давайте будемо намагатися бути щасливими щодня, незалежно від дати на календарі і будь-яких обставин у світі чи країні. Давайте ділитися своїм щастям із близькими, частіше посміхатися та радіти життю. Подорожуйте, слухайте музику, творіть, вбирайте в себе тільки позитивні емоції. Подумайте, чого вам хочеться насправді, що вас порадує, йдіть назустріч своїм бажанням і мріям, а щастя завжди буде йти поруч.

Відділ комунікації на міжнародних зв’язків