Офіційна пошта        postmaster@dli.donetsk.ua

Телефон приймальної ректора   (0564) 94-70-21

Розвиток здобувачів вищої освіти відбувається через звернення їхньої уваги на нові суспільні відносини, які виникають як на національному, так і міжнародному рівнях. Одним із таких, по праву, можливо назвати органічний вектор розвитку аграрної сфери України. Не зважаючи на нетривалість для України, для країн Європейського Союзу, для так званих країн третього світу, а в цілому для кожної міжнародної країни, зазначений напрям тривалий час існує, зазнає своєї державної підтримки, розроблення нормативно-правової бази.

Враховуючи профільне зацікавлення завідувача кафедри цивільно-правових дисциплін, к.ю.н., доцента Дар’ї Піддубної було ініційовано до розроблення наукове дослідження: Економіко-правова безпека суб’єктів органічного господарювання. Даний напрямок відображає більш системне та комплексне поєднання на шляху висвітлення існуючих проблемних аспектів на шляху здійснення органічного господарювання, що надало можливість за погодженням долучити до наукової праці доцента кафедри, к.е.н. Вікторію Шеховцову та декана факультету №3, д.ю.н., доцента Олександра Куракіна. Так, завдяки знанням Вікторії Володимирівни було надано обґрунтування економічній стороні до здійснення органічного господарювання. Знання Олександра Миколайовича сприяли визначенню ролі держави в цілому на шляху забезпечення та реалізації державної політики у сфері органічного господарювання, а також об’єднаних територіальних громад, органів місцевого самоврядування.

Видання стало можливим через співпрацю із ВД «Дакор», а на разі зазначення про підручник можливо до перегляду на їхній офіційній сторінці.

Оскільки відповідний предмет викладається для здобувачів вищої освіти та є окремою темою у межах вивчення навчальної дисципліни «Аграрне право», автори, а саме завідувач кафедри цивільно-правових дисциплін, к.ю.н., доцент Дар’я Піддубна та декан факультету №3, д.ю.н, доцент Олександр Куракін здійснили дарунок бібліотеці закладу вищої освіти задля забезпечення фахової підготовки за відповідними компетентностями здобувачів вищої освіти.

Автори вдячні один одному за співпрацю та взаємну допомогу, рецензентам, Вченій раді факультету №3, Методичній раді інституту та Вченій раді ДЮІ МВС України за поради, підтримку та допомогу.

  • 01
  • 02
  • 03
  • 01
  • 02
  • 03

З повагою,
завідувач кафедри цивільно-правових дисциплін факультету №3,
к.ю.н., доцент Дар’я Піддубна