Офіційна пошта        postmaster@dli.donetsk.ua

Телефон приймальної ректора   (0564) 94-70-21

ГО «Дніпропетровська обласна організація ФСТ «Динамо» України» за програмою комплексних змагань «Динаміада-2020» провела серед збірних команд об’єднаних колективів фізичної культури і спорту правоохоронних органів та рятувальних служб Дніпропетровської області у м. Дніпрі чемпіонат з гирьового спорту.

Серед 15 команд силовиків взяла участь і збірна команда Донецького юридичного інституту з гирьового спорту. Змагання проходили за правилами Союзу гирьового спорту України у семи вагових категоріях з гирями вагою 32 кг у гирьовому двоборстві.

Після проходження обов’язкових процедур зважування, мандатної комісії та урочистого відкриття змагань розпочалися справжні баталії на гирьових помостах.

Розпочали виступ традиційно спортсмени-легковаговики.

Так в ваговій категорії до 63 кг курсант 207/18-го навчального взводу факультету № 2 рядовий поліції Іван Липовецький виборов 1-е місце.

Далі у ваговій категорії до 68 кг курсант 401/16-го навчального взводу факультету № 1 рядовий поліції Святослав Гончаров хоча і не потрапив до призової трійки, але встановив особистий рекорд посівши дуже високе 4-е місце в підсумку. А переміг в цій же ваговій категорії фахівець факультету  № 2 майстер спорту України міжнародного класу з гирьового спорту старший лейтенант поліції Станіслав Клименко.

Наступним у ваговій категорії до 73 кг чемпіоном став майстер спорту України з гирьового спорту викладач кафедри бойової та спеціальної фізичної підготовки майор поліції Леонід Гаража.

У ваговій категорії до 78 кг перемогу здобув один із лідерів нашої команди майстер спорту України з гирьового спорту, курсант 303/17-го навчального взводу рядовий поліції Владислав Хоменко.

У ваговій категорії до 85 кг чергову звитягу нашій команді приніс майстер спорту України з гирьового спорту фахівець відділення роботи з перемінним складом відділу кадрового забезпечення старший лейтенант поліції Євген Душкевич.

Далі у ваговій категорії до 95 кг, в якій змагалося найбільше спортсменів, у боротьбу вступив курсант 303/17-го навчального взводу факультету № 1 кандидат в майстри спорту України з гирьового спорту рядовий поліції Віктор Білець, який продемонструвавши високу витримку та волю до перемоги боровся до останнього та здобув перемогу за сумою двоборства .

У загальнокомандному заліку третє місце посіла команда Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Дніпропетровській області, друге – Головного управління Національної поліції в Дніпропетровській області і чемпіоном вчетверте поспіль стала команда Донецького юридичного інституту МВС України.

Збірна команда інституту з гирьового спорту, тренери та спортсмени щиро дякують т.в.о. ректора інституту капітану поліції Єгору Назимку за допомогу та підтримку гирьовиків під час підготовки і відрядження на змагання та обіцяють і надалі радувати своїми гарними виступами колектив навчального закладу на змаганнях найвищого ґатунку. А вже наприкінці березня наші спортсмени у складі збірної команди Донецької області будуть представляти інституту на чемпіонаті України в місті Житомирі, де будуть розігруватися путівки на чемпіонат Європи, який проходитиме з 20 до 25 травня у м. Парижі.

Ми вітаємо наших спортсменів-гирьовиків з блискучим виступом на змаганнях, бажаємо їм міцного здоров’я, успіхів, впертості на тренуваннях та  натхнення на підкорення нових спортивних вершин.