Офіційна пошта        postmaster@dli.donetsk.ua

Телефон приймальної ректора   (0564) 94-70-21

Слухачі 10 навчальної групи Маріупольського центру первинної професійної підготовки "Академія поліції" Донецького юридичного інституту МВС України разом з викладачем загально-правових дисциплін майором поліції Оксаною Іванець минолого тижня відвідали Жовтневий районний суд міста Маріуполь в рамках проведення практичних занять.

Подібні заходи сприяють кращому засвоєнню навчального матеріалу, до того ж допомагають майбутнім працівникам поліції зрозуміти, як на практиці будуть застосовуватись отриманні знання. Слухачі вже не вперше відвідують районний суд, але ця зустріч для них була особливою. Майбутні слідчі мали змогу побачити, як на практиці проходять судові засідання. На одне таке засідання слухачів і запросив голова суду Павло Папаценко. В суді розглядалася справа за фактом незаконного заняття рибним, звіриним або іншим водним добувним промислом, відповідальність за яке  передбачене ст. 249 Кримінального Кодексу України. Державне обвинувачення по справі підтримувала прокурор Маріупольської міської прокуратури №1 Світлана Попудько. Слухачі ознайомилися з усіма стадіями розгляду кримінального провадження.

Зустріч в суді була дуже насиченою і не лише новою цікавою інформацією, а й емоційною складовою. Після оголошення вироку  слухачі мали змогу поспілкуватися з учасниками процесу, задати питання, які виникали в ході судового засідання. Служителі Феміди відповіли на всі поставлені питання, розібрали зі слухачами більш детально найскладніші моменти в розгляді справи.

Слухачі 10 навчальної групи Маріупольського центру первинної професійної підготовки "Академія поліції" Донецького юридичного інституту МВС України висловлюють подяку працівникам Жовтневого районного суду міста Маріуполь, і сподіваються на подальшу плідну співпрацю.

  • 01
  • 02
  • 01
  • 02

Цикл загальноправових дисциплін МЦППП «Академія поліції»