Офіційна пошта        postmaster@dli.donetsk.ua

Телефон приймальної ректора   (0564) 94-70-21

Металургійний район є невід’ємною частиною славного міста Кривого Рогу. Промислові підприємства, освітні, медичні і культурні заклади, малий і середній бізнес – все це становить повноцінну, змістовну і потужну інфраструктуру району.

Так на початку тижня, за ініціативи завідувача кафедри господарсько-правових дисциплін Віталія Кадали, доцентами кафедр Оленою Гузенко  та Євгенією Павліченко на території Металургійного району було проведено профорієнтаційний захід.

Учасниками профорієнтаційного заходу стали:

  1. Службовці Управління статистики у місті Кривому Розі Головного управління статистики у Дніпропетровській області (50074, Металургійний район, м. Кривий Ріг, пр. Героїв-підпільників, 1а, телефон (0564) 26-16-40, начальник управління Білоненко Людмила Анатоліївна).
  2. Адміністрація та учнівський колектив Криворізької загальноосвітньої школа І-ІІІ ступенів №26 Криворізької міської ради Дніпропетровської області (50074 Дніпропетровська область, м. Кривий Ріг, Металургійний район, вул. Володимира Бизова , 7а телефон: (0564)43-06-49).

Профорієнтаційна зустріч з  службовцями  Управління статистики у місті Кривому Розі, а саме з Ганою Шуміловою (головний спеціаліст-економіст відділу економічної статистики), Вікторією Віноградовою (провідний спеціаліст-економіст соціальної статистики) та Оленою Котковською (головний спеціаліст-економіст відділу соціальної статистики) мала на меті проінформувати колектив про можливості отримання другої вищої освіти на базі Донецького юридичного інституту МВС України за спеціальністю «Публічне управління та адміністрування» та «Економіка» спеціалізація «Економічна безпека підприємств». Було обґрунтовано доцільність підвищення професійного рівня шляхом навчання за кошти юридичних осіб  на заочної форми навчання. Колектив було проінформовано  про правила здачі ЗНО у 2020 році.

Профорієнтаційний захід відбувся  також з адміністрацією та учнівським колективом Криворізької загальноосвітньої школа І-ІІІ ступенів №26. Учасниками заходу стали представники адміністрації школи: директор  Вікторія Данилюк,  вчителька української мови та літератури, заступники директора школи з навчально – виховної роботи Ольга Скляр та Ірина Станкевич, заступник директора з виховної роботи Тетяна Батуріна, а також вчитель біології Наталія Чуварлеєва та вчитель хімії Оксана Дейнека. При спілкуванні було обговорено питання особливості здачі ЗНО у 2020 році та доцільності навчання учнівської спільноти саме в Донецькому  юридичному інституті МВС України за розширеним переліком  запропонованих спеціальностей. Крім того відбулася  профорієнтаційна зустріч з учнівськими колективами 11 А класу (19 осіб) та 11 Б класу (25 осіб). Учням було детально охарактеризовано спеціальності та спеціалізації, які в якості освітніх послуг можна отримати в інституті. Було запрошено учнівську спільноту на День відкритих дверей та звернуто їх увагу  на перевагу отримання економічної освіти у сукупності з посиленою юридичною підготовкою  саме на базі Донецького  юридичного інституту МВС України. В цілому зустріч відбулася у формі діалогу та взаємоповаги. Учасники мали змогу задати питання, які їх цікавили. Більше питань стосувалися правил здачі ЗНО у 2020 році та сплати за навчання за кошти фізичних осіб.

Всі учасники профорієнтаційного заходу на тему «Профорієнтаційні комунікації як засіб розширення професійних орієнтирів представників Металургійного району м. Кривий Ріг»  були забезпечені рекламною продукцією інституту та прийняли участь у фото сесії.

  • 01
  • 02
  • 03
  • 04
  • 01
  • 02
  • 03
  • 04

Доцент  кафедри  ГПД Олена ГУЗЕНКО,

доцент кафедри ДПД та МП Євгенія ПАВЛІЧЕНКО